gebe
  1. 27serpil

27serpil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında 27serpil tarafından paylaşıldı.

Eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? Varsa nasil daha iyimi daha kotumu sorunlarinizi asabildinizmi ?

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim sen eski esin ile yeniden mi evlenmeyi dusunuyorsun, once neden ayrildiginizi ve aranizda yasananlari dusun ona gore karar ver.Cocugun var mi?

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bildiğim kadarıyla serpil eski eşiyle evlenmiş zaten..

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirlisi olsun insallah.

5. 27serpil

27serpil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet evlendim ve cocugum yok

eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskisini ver, yenisini al

Eskisini ver, yenisini al

Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, takas sistemi olarak nitelendirebilecekleri uygulama ile takas edilen gayrimenkulün değerinin, alınmak istenen konutun peşinatına sayılacağını ve aradaki fiyat farkı için müşteriye uygun koşullarda kredi sağlamada yardımcı olunacağını ifade etti. "Meydan okuyoruz, eskisini ver yenisini...
  2. Aranizda Banada Yer Varmi?...

Aranizda Banada Yer Varmi?...

Merhaba Arkadaslar siteyi googlede gezinirken buldum öncelikle meleklermekani ismi site icerigi ve özellikle Benim Kösem bölümü ilgimi cekti bende üye olmak istedim zamanim oldukca resimli siirler hazirliyorum (acemice) burdan sizlere paylasmak istedim insallah güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle!...Sitede emegi gecen herkeze tesekkür eder basarilarinizin devamini diliyorum!...Sevgimle...
  3. Yeniden bir araya gelecekler

Yeniden bir araya gelecekler

geçtiğimiz yıllarda aldatma yüzünden ayrılan Arzu Balkan Tamer Karadağ çifti evlilik hazurlıkları içinde inşallah bir dahada ayrılmazlar ortada bir çocuk söz konusu........ EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYORLAR GEÇEN HAFTA BAŞ BAŞA SİNEMAYA GİDEN TAMER KARADAĞLI-ARZU BALKAN ÇİFTİ ÖNCEKİ GÜN DE EV BAKTI.... KENDİLERİNE UYGUN DAİRE BAKTILAR Önceki hafta liseli aşıklar gibi başbaşa sinemaya giden...
  4. Banada yer varmi aranizda :-)

Banada yer varmi aranizda :-)

Slm bende araniza yeni katildim ,saflari SIKLASTIRIN :sobe: hepinize hayirli günler dilerim
  5. ESKi KADROYLA YENiDEN

ESKi KADROYLA YENiDEN

avrupa yakası yeniden başlıyor mu yeni başlayan diziler,avrupa yakası, yeniden aynı oyuncular, sarp apak, gülse birsel Yeniden meleklerim aynı kadro bakın.. ESKi KADROYLA YENiDEN Bir dönemin fenomen dizisi ‘Avrupa Yakası’nın oyuncuları, yeni bir dizide buluşuyor. Müjde, dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’den geldi * Aralarında Gülse Birsel, Sarp Apak ve Hasibe Eren’in...

Sayfayı Paylaş