gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Eski eşten sert tepki

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ŞARKICI TUĞBA ÖZERK’İN “EŞİMDEN TEK KURUŞ ALMADIM, BOŞANDIKTAN SONRA EVLİLİK FOTOĞRAFLARIMI BİLE EVDE BIRAKTIM” SÖZÜNE ESKİ EŞİ SERT TEPKİ GÖSTERDİ “Lo Lo Lo” şarkısıyla ünlenen Tuğba Özerk’in, eşinden maddi olarak hiçbir şey almadığını açıklamasına boşandığı eşi Erhan Kanioğlu’ndan yalanlama geldi. Kıbrıslı işadamı Kanioğlu, şunları söyledi:

- Evlilik fotoğraflarını almadığı doğru. Onları ne yapsın ki? Menajeriyle evde bulunan 200 bin dolar değerindeki mücevherleri ve külçe altınları apar topar alıp evin üst katındaki kapıdan çıkıp yeni aldığım Mercedes ile yüklenip gitmişler. Doğum gününde hediye ettiğim Chopard marka saati de hâlâ takıyor.

- Albümüne ortağı bulunduğum şirket 1,5 milyon YTL para harcadı. Albümün tanıtımını yapmadığını iddia etti. Şirketin müdürlüğünü verdik tam yetkili olarak her şeyi yaptı. Sadece billboardlara ve dijital reklamlara 100 bin YTL harcadı.

- Tuğba açıklasın kendi ailesi ona düğünde ne taktı? Bütün ailesine kendi ailem gibi sahip çıktım. Annesine babasına sorun onlar inkar etmeyecektir. Boşanmamıza rağmen hâlâ annesine yardımcı oluyorum. Çünkü Tuğba annesine kendi alehinde konuştuğu için destek olmuyor.

- Albüm için kurduğu ekibe toplam aylık ödenen maaş 10 bin YTL’ydi. Tuğba ile 1,5 yıl evli kaldık. Evliliğim içinde Tuğba için 3 milyon dolar harcadım.

- Şirketinin adını kullanarak her hafta basın bülteni hazırlarlardı. Bültenin girişinde kendinden Sezen Aksu’nun vokalisti olarak bahsederdi. Halbuki 11 yaşında sadece bir kez Sezen Aksu ile yanyana şarkı söylemiş. Bir gün artık dayanamadım “Sezen Aksu’nun adını bu kadar kullandığın yeter” dedim. Bunun üzerine tartıştık. Bu evliliğimizin patlama noktası oldu.

- Basında çıkan “Eşi barışmak için 2 milyon dolar gönderdi ama kabul etmedi, Asil Nadir yuvayı kurtaralım diye aradı ama ikna edemedi, kocası çayla yaktı” haberleriyle reklamını yaptı. Bunlar yalandı ama yalanlamadı. Şimdi maddi konularla ilgili niye yalanlama yapıyor?

- Hadi ben kötüyüm peki Tuğba’nın arkadaşları olan bu albümde onunla çalışan Volga Tamöz, Fercan Bay, Can Bener, Seçil Aydın da mı kötü? Tuğba ile onlar da konuşmuyor.

gecce

Eski eşten sert tepki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer'e eski eşinden dava

Ferhat Göçer'e eski eşinden dava

Adliye günlüğü Ferhat Göçer'e eski eşinden dava Doktor-şarkıcı Ferhat Göçer son aylarda çok sıkıntılı. Önce meslektaşı Kayahan'la 'Ekrana ailesiyle çıkıyor' polemiğine girdi. Ardından hakkında Haydarpaşa Numune Hastanesi'ndeki görevini ihmal ettiği gerekçesiyle Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma başlatıldı. BİR YILDIR KIZINI GÖRMÜYOR Göçer'e şimdi de 10 yaşındaki kızı Yağmur'la...
  2. Eski Eşten Fotograflı intikam

Eski Eşten Fotograflı intikam

Ferhat Göçer'in eski eşi intikamını Facebook'ta aldı Ferhat Göçer'in eski eşi intikamını facebookta aldı. Göçer'in ilk eşi Facebook'a, 'Ferhat Göçer'den midesi bulananlar' isimli açılan sayfaya sanatçının ilk hallerinin fotoğrafını koydu.. Kenan Erçetingöz ile 'Yüz yüze' adlı programda ortaya çıkan olaydan, Göçer önce rahatsız olduğunu ama yavaş yavaş alışmaya başladığını söyledi......
  3. Çelik eski eşiyle barışıyor mu?

Çelik eski eşiyle barışıyor mu?

çeliğin eşi çeliğin karısı Meleklerim Çelik ayrılmıştı hepimiz az çok biliyoruzdur ve şimdi barışıyor:) Ben çelik hayranlarındanım onun mutlu olması benide mutlu eder:) 3 yıl evli kaldıktan sonra boşanan çift, oğulları Ata'yla birlikte yemek yedi. 3 yıl evli kaldıktan sonra 2006 yılının haziran ayında boşanan çift, önceki akşam Hisar İskele Balık'ta oğulları Ata'yla birlikte yemek...
  4. eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

ben eşime sordum ve bazen anlatıyor bazen de kızıyor bana tersliyor küsüyor sizce ne tepki verirler
  5. Eski Eşin Soyadı Kullanılabilir

Eski Eşin Soyadı Kullanılabilir

Eski Eşin Soyadı İznine Bağlı Eski Eşin Soyadı İzne Bağlı Olacak Özellikle eşinin soyadıyla tanınmış olan ünlülerin işine çok yarayacak bir habere değiniyoruz. Evet Sevgili Melek'ler, şayet eski eş izin verirse, eski eşin soyadı kullanılabilir artık. İşte size haberin detayları Melek'lerim:) Türk Medeni Kanunu'na göre kadınlar, boşandığı eşinin soyadını hakim izni ile...

Sayfayı Paylaş