gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eski FB'li Alex 29 Ekim'i Unutmadı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fenerbahçeli alex, alex haberleri, alex fenerbahçe
    Sevgili melekler, çok uzun bir süre Fenerbahçe spor kulübünde forma giyen Alex De Souza, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı unutmadı. Brezilyalı yıldız, şahsi Twitter hesabından paylaştığı mesajda "İyi ki doğdun Türkiye Cumhuriyeti" yazarak bu anlamlı bayramı kutlamış oldu. Alex ayrıca profil fotoğrafı olarak da Türkiye'de forma giydiği dönemdeki "Türk bayraklı tişörtlü" bir kareyi kullandı.

alex-2.JPG alex-1.jpg

Eski FB'li Alex 29 Ekim'i Unutmadı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  2. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  3. Nalan - Unutmadım

Nalan - Unutmadım

Git, Hadi git Yüreğin yanmadan Adımı anmadan Sabah yaklaşmadan Gideceksen git unut beni... Git, hadi git İçin sızlamadan Pişmanlık duymadan Vakit geç olmadan gideceksen git Unut beni... Bir haber yolla arasıra allah aşkına Bir gün değil bir an bile unutmadım anlasana Bu kadar mı büyük sevdan Bu kadar mı yanar kalan Çok gidenler gördüm ardından Bir tek seni unutmam
  4. Seni hiç unutmadım

Seni hiç unutmadım

"Sana ait hiçbir şeyi atmadım"diyebilmek. "Sana dair hiçbir şeyi unutmadım"diyebilmek. 40 kere değişmiş olsada o verdiği telefon numarasını,defterlerinin;yıllar önce yazdığı mektubu,eşyalarının;o mektupta yazdığı dokunaklı cümleyi,hafızanın bir yerlerinde hala saklayabilmek. Hiç aklında yokken bile karşılaştığında,hayatının en ince detaylarına dair sorular sorabilecek...

Sayfayı Paylaş