gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Eski gömlekler kırlent oluyor meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

el yapımı kırlent Gömlekten kırlentler

atmıyoruz değerlendiriyoruz prensibimize göre gömleklerimizi de atmıyoruz kırlent yapıyoruz. Renk renk gömlekler kullanarak dekoratif kırlentler yapmak mümkün. Bence bu gömlekten kırlent modelleri çok sempatik değil mi meleklerim?

Eski gömlekler kırlent oluyor meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler eskiden nasıl tıraş oluyorlardı?

erkekler eskiden nasıl tıraş oluyorlardı?

1991 'de Avusturya Alpleri'nde buzullar arasında donmuş bir erkek cesedi bulundu. Şaşırtıcı olan cesedin 5.200 yıl önce yaşamış birine ait olması ve bugüne kadar hemen hemen hiç bozulmadan kalabilmesiydi. 'Alp Çobanı' adı verilen bu,cesette dikkat çeken bir başka husus da, yüzünde sakal ve bıyık olmamasıydı. Arkeologlara göre erkekler tarih öncesi devirlerde de tıraş oluyorlardı. Mağara...
  2. Eski gömlekten ne olur?

Eski gömlekten ne olur?

eski gömlekleri değerlendirme eski gömlekten ne yapılır gömlekten elbise gömlekleri yenileme Hamarat meleklerim bakın eşinizin yada babanızın gömleklerini nasıl değerlendireceksiniz.Ben eşime aldığım çok güzel bir gömlekle yapmaya başladım bitince gösteririm sizlerede. :deli:
  3. Klasik kırlentler tarih oluyor.

Klasik kırlentler tarih oluyor.

Kırlent modelleri Desenli kırlentler Artık herşeyin çılgını moda. Anneme göstersem kesin beğenmez. Bana trilyon versen ben o kırlenti evime sokmam o ne öyle der ama ben çok beğendim bu kırlentleri. Şuan evim.net te satışta olan bu kırlentlerin fiyatı ise 29,90 TL
  4. Eski çizmeler saksı oluyor.

Eski çizmeler saksı oluyor.

Saksı modelleri Ayakkabıdan saksı İnsan herşeyi atar belkide eski gelinliği atamaz.Artık eskiyince hiçbirşeyi atmıyoruz meleklerim. Düşünüp, taşınıp, araştırıp bi şekilde başka bir forma dönüştürüp kullanıyoruz. Eski ürününüz yeni formu ile herkesin gözdesi olacaktır. Mesela bu çizme saksılar kimin dikkatini çekmez ki. Sizce de çok hoş olmamışlar mı?
  5. Hayvansever Meleklere hayvan figürlü kırlentler

Hayvansever Meleklere hayvan figürlü kırlentler

Kırlent modelleri Köpekli kırkent modelleri Bu hayvan figürlü kırent modellerini çok beğendim meleklerim. Özelliklede şirin köpekçikli olan modelleri. Bazı hayvanseverlerin ev dekorasyonunda da hayvan figürlü dekorasyon seçtiğini biliyorum. Hatta hayvansever saç modası bile var. buyrun meleklerim sizler için seçtiğim kırlent modelleri.

Sayfayı Paylaş