gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Eski havludan kedi yapma

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

kedi yapımı, el işi kedi yapımı, eski havludan kedi yapmak, herkesin evinde eskimiş havlular vardır bunları atmak yerine çocuklarınız için oyuncak haline getirip değerlendire bilirsiniz melekler.

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi kediciklerin kalıbı çıkarıldıktan sonra havlunun üzerine çizilir.İsterseniz kedi yerine başka figürde seçe bilirsiniz.

Güzelce kesilen havlu dikilir ve yüzü çevrilir.

İçine pamuk ve ya boncuk elyaf ile doldurulan kediciklerin yüzleri işleme ile tamamlanır.

Ve tabi ki gözleri de düğmelerden oluşur.

nilyesilim bunu beğendi.
  2. geok

geok Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok cici ama bu,kedi manyağı biri olarak bayıldım :)

3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok güzel olmuş bu emeğine sağlık

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkürler..
    Polar kumaşla yapılsa da aynısı gibi olur mu sizce?Cevabınızı bekliyorum.

5. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

polar kumas nedir bilmiyorum ama kedilere bayildim bence havludan olsa daha guzel olur yumusacik

Eski havludan kedi yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanın en eski dostu kedilermiş!

İnsanın en eski dostu kedilermiş!

DIŞ HABERLER SERVİSİ Oxford Üniversitesi'nden Prof. David Macdonald ile Carlos Driscoll, kedilerin genetik yapıları üzerinde yaptıkları araştırma sonunda, insanlarla birlikte yaşayan en eski evcil hayvanın kediler olduğunu ve bu birlikteliğin 10 bin ila 130 bin yıl önceye dayandığını belirttiler. Şimdiye kadar ilk insan hayvan dostluğunun 15 bin yıl önce köpeklerle başladığı sanılıyordu. Yeni...
  2. havludan kedi yapımı!

havludan kedi yapımı!

kedi yapımı havludan kedi yapımı örgü yapılışı örgüden örgü
  3. Havludan şirinmi şirin kedi yapımı

Havludan şirinmi şirin kedi yapımı

havludan bebek yapımı el örgüsü kedi yapımı İşte size hem kolay hemde keyif alarak yapabileceğiniz bir el işi.Havludan kedi yapımı.Alın kızınızı yada oğlunuzu yanınıza hem onunla keyifli bir zaman geçirin,hem onu sevindirin,hemde onun duyduğu mutluluğun hazzını,keyfini yaşayın.Ben yapamam demeyin,deneyin.Hem basit hemde keyifli.Sadece bunun için bir havlu ve biazda el emeği yeterli.Kolay...
  4. Eski havlu=Yeni paspas :))

Eski havlu=Yeni paspas :))

eski havluları değerlendirme yer silme paspasları Meleklerim siz de benim gibi eskiyen havlularınızı yer silmede mi kullanıyorsunuz? hahaha Bakın becerikli kadınlar ne yapıyormuş bırakalım silme işini de değerlendirelim meleklerim.
  5. Eski havlulardan puf nasıl yapılır?

Eski havlulardan puf nasıl yapılır?

Sevgili Melekler evinizde eskimiş yıpranmış havlularınız var ise fazla beceri gerektirmeyen ,kolay uygulanabilir puf yapılışının püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.Mekanınıza kendi el emeğinizle yapıp şıklık kazandıracağınız puf için fazla malzeme gerekmiyor.Görünce çok hoşuma giden bu puf modelini ve yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Kolay gelsin meleklerim Malzemeler Eskimiş...

Sayfayı Paylaş