gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Eski Hirka İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

eski ilahiler sırtında bir eski hırka en ilahiler Sırtında bir eski hırka Ellerinde nasır
    Bir dost geldi gurbet elden
    Yüzünde kahır
    Can dedim canan dedi
    Dost dedim dostum dedi
    Kal dedim kalmam dedi
    kalmam dedi kalmam dedi
    Yar dedim yaren dedi
    Sev dedim sevmem dedi
    Gül dedim gülmem dedi
    gülmem dedi gülmem dedi
    Sözünde bir dertli türkü
    Gözlerinde hüzün
    Bir dost geldi Gurbet elden
    Özünde özün

Eski Hirka İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖrgÜ Hirka

ÖrgÜ Hirka

hırka yakası nasıl örülür hırka kolu nasıl örülür kolu kesilir kol kesimi yakası kesilir Malzemeler: Feza premier 4 x 100 gr Şiş numarası:8 Yapılışı: Arka:70 ilmekle örgüye başlanır. 42 cm oluncaya kadar düz olarak örülür. Koltuk altı için 3 2 1 . . koltuk kesimi yapılır. 20 cm kol evi örülür. ve şişte kalan ilmeklerin hepsi birden kesilir Ön:33 ilmekle örgüye başlanır. kenarlarına 4 ilmek...
  2. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  3. hirka modeli

hirka modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. nasihat İlahisi

nasihat İlahisi

nasihat ilahisi Ölmeden önce yapacağın Dört şey var sakın unutma Önce tövbe et sonra halelleş Kefenini biçtir mezar yerini seç Bilirsin ki ölüm vaki olacak Vücudun toprak altında kalacak Dünya malından bir şey kalmayacak Yerin yalnız ahiret olacak İşte onun içindir ki şükret Dünya malından vazgeç Düşmanlarınla barış Dostlarınla halelleş Son nefeste dahi güler yüzlü ol ki Öldüğün dahi anlaşılmasın
  5. miraç ilahisi

miraç ilahisi

miraç ilahisi Kapatın gözlerinizi Ve karanlığı seyredin. İşte böyle bir gece. Mekke’de bir gece Yorgunluk havada Gariplik suda Simsiyah bir sessizlik Uyku bile uykuda. Kâbe’nin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var Yıl hüzün yılı Ebu Talib yok Yıl hüzün yılı Vefakâr eş Haticetül kübrâ yok. Kâbe’nin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var Teselli arayan kalp Hüzünle çarpan kalp O’nun kalbi....

Sayfayı Paylaş