gebe
  1. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0

eski jeans lerinizi degerlendirin...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında 19bjk03 tarafından paylaşıldı.

eski jeans i bende böyle degerlendirdim bir parça daha kaldin ona vakit bulamadim heralde o da etek olaçak... etek kardesimin kizina

bu çantada kardesimin

eski jeans lerinizi degerlendirin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski jeans pantalonlardan plaj çantası

eski jeans pantalonlardan plaj çantası

Günlük yaşamda rahatlığı ile ön plana çıkan ve her yaşın, her mevsimin pantolonu olan Jeanlar, moda rüzgarına kapılıp şekilden şekle girerken yeni akımlar nedeniyle bir çoğu da giyilemez duruma düşüyor. Özellikle jean kumaşı pardösüden ayakkabıya, şapkadan cekete varıncaya kadar hemen her sahada görülüyor. Hatta valiz, çanta yapımında bile jean kumaşına rastlamak mümkün oluyor. Bu yıl bel...
  2. Jeans kombinasyonları

Jeans kombinasyonları

jean kombinasyonları Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın
  3. Eski Jeans Pantalonlardan Çanta

Eski Jeans Pantalonlardan Çanta

pantolondan çanta nasıl yapılır kot pantolondan çanta nasıl yapılır eski kot yapımı örgü modelleri kumaştan canta yapımı Günlük yaşamda rahatlığı ile ön plana çıkan ve her yaşın, her mevsimin pantolonu olan Jeanlar, moda rüzgarına kapılıp şekilden şekle girerken yeni akımlar nedeniyle bir çoğu da giyilemez duruma düşüyor. Özellikle jean kumaşı pardösüden ayakkabıya, şapkadan cekete varıncaya...
  4. Eski Sevgiliden Gelen Komik SMS ler

Eski Sevgiliden Gelen Komik SMS ler

Eski sevgilinize mesaj çektiniz diyelim peki o size cevap olarak ne yazdı:DHmmm anlaşılan söylemeyeceksiniz:DO zaman söyleyenlere kulak verelim:D:D Eski Sevgiliden Gelen Komik SMS ler :D:D - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? :piha: - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten :piha: - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer :piha: - nasıl...

Sayfayı Paylaş