gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Eski kazaktan parmaksız eldiven yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Merhaba sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla sizlerleyiz.Bugün sizlere eski kazaklardan eldiven yapımı hakkında bilgiler vereceğiz.Bu çalışmadan hayli keyif alacağınızı umuyorum.Elbise dolabınızda giymediğiniz kazaklar mutlaka vardır.Şimdi o kazakları değerlendirmenin vaktidir.Şu soğuk kış günlerinde kullanmadığınız kazaklarınızdan çok şık eldivenler yapabilirsiniz.Hem kazaklarınızı çöpe basıp israftan kurtulacaksınız ,hemde bu soğuk günlerde ellerinizi sıcacık sarıcaksınız.
    Eski kazaklarınızdan modern görünümlü parmaksız eldiven yapmak için öyle ekstra bir masrafa gerek yok.Eski kazak kollarını keserek eldiveni tasarlamak mümkün.Kazağın kollarını eşit parçada kesip diktikten sonra parmaksız eldiven elde edebilirsiniz.Hadi bakalım şimdi dolabınıza yönlenin ve eski kazaklarınızı çıkarın.Hem kendinize hemde sevdiklerinize şık eldivenler tasarlayın.Ben sizlerle ekstradan bir kaç eldiven yapılışı hakkında da görsel paylaşıcam.Onlardan da ilham alıp şık eldivenler yapabilirsiniz.Maharetli ellere kolay gelsin bakalım..

1.png

2.png

3.jpg

page.jpg

Eski kazaktan parmaksız eldiven yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmaksız Eldiven Örneği

Parmaksız Eldiven Örneği

parmaksız eldiven
  2. parmaksız eldiven modelleri

parmaksız eldiven modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Parmaksız eldiven modeli

Parmaksız eldiven modeli

parmaksız eldiven modelleri tığla eldiven yapımı parmaksız yapımı bebek modelleri bebek
  4. 2010 parmaksız eldiven modelleri

2010 parmaksız eldiven modelleri

parmaksız eldiven modelleri parmaksız eldiven modeli örnekleri 2010 modelleri deri Parmaksız eldiven trendi her kış olduğu gibi bu kış da revaçta:)Herkeste mutlaka bir çift olmalı diyorum.Meleklerim yoksa sizin yok mu o zaman bu modellere bir gözatın derim:ehi: Buna bayıldım yaa çok harikaa:deli: Avril lavigne'nin eldivenlerii harika mutlaka almalıyım bir...
  5. Eski kazaklardan yastık yapımı

Eski kazaklardan yastık yapımı

Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Eski kazaklarınızla yastıklarınızı giydirmeye ne dersiniz? Hepimizin dolabında çok sevdiğimiz bazı nedenlerden dolayı kullanamadığımız başkasınada vermeye kıyamadığımız kazaklarımız gömleklerimiz vardır. Bu sevdiğiniz kıyafetlerinizi hem değerlendiricek hemde mekanınıza farklı bir tarz yansıtıcaksınız.Eski kazak ya da...

Sayfayı Paylaş