gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eski meslekler unutulan meslekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

eski meslekler unutulan meslekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Meslek?

Hangi Meslek?

karadeniz meslekleri ege bölgesinde hangi meslekler var karadeniz bölgesindeki meslekler karadenizdeki ege bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor Mekanın en güzel melekleri, Kimler hangi meslekte? Kim hangi mesleği istiyor? Memnun musunuz mesleğinizden? Pişman mısınız yaptığınız tercih yüzünden? Hadi herkes paylaşsın içindekileri, gençlere de bakış açıları olur hem. Henüz...
  2. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  3. öğretmenlik mesleği

öğretmenlik mesleği

öğretmenlik mesleğinin zorlukları öğretmen mesleğinin zorlukları öğretmenlik nelerdir Öncelikle belirtmeliyim ki, mesleğimi çok ama çok seviyorum...Çocukluğumun en büyük hayaliydi öğretmen olmak...İlkokul öğretmenim benim modelimdi...Büyüyünce onun gibi güzel, bakımlı, sevecen, bilgili bir öğretmen olmak istiyordum... Çocuklarla bir arada olmak, onların bir fidan misali serpilip büyüdüğünü...
  4. İdeal mesleğiniz ?

İdeal mesleğiniz ?

What's your ideal job? buyrun melekler burdan bakabilirsiniz :D ben artistmisim
  5. meslek ropörtajı

meslek ropörtajı

ya arkadaşlar 2. sınıfa giden bir kardeşim var öğretmeni ona 5 kişi ile mesleği hakkında ropörtaj yapmasını söylemiş ben 2 sini buldum sizde 3 tana veya daha çok yazarmısınız lütfenn:):):):)

Sayfayı Paylaş