gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eski milletvekiline basın yoluyla hakarete 5 ay

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Muğla’nın Milas ilçesinde, 21. dönem milletvekili Tunay Dikmen’e basın yoluyla hakaret ettiği iddia edilen Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Başkanı Baki Kaya, 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.
    Kaya’nın, 2001 yılında, 21. dönem Muğla Milletvekili Tunay Dikmen’e basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davanın karar duruşması yapıldı.

devamı

Eski milletvekiline basın yoluyla hakarete 5 ay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milletvekili

Milletvekili

Milletvekili görmek, işlerinizin altüst olacağına işarettir. Rüyada milletvekili görmek, işlerinizin kötüleşeceğine işaret eder. Kişinin sorumluluklarının ve gelirinin artacağına işaret eder.Milletvekili görmek, islerinizin altüst olacagina isarettir
  2. Eski Adana Milletvekili Mehmet Selahattin Kılıç vefat etti

Eski Adana Milletvekili Mehmet Selahattin Kılıç vefat etti

Eski Adana Milletvekili Mehmet Selahattin Kılıç, 87 yaşında Ankara'da vefat etti. Osmaniye'de 1921 yılında doğan Kılıç, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinden mezun oldu. Kılıç, DSİ Etüd ve Plan Daire Başkanlığı, 13. Dönem Samsun, 14, 15, 16, 18 ve 19. Dönem Adana milletvekilliği ile Köyişleri, Sanayi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Bayındırlık bakanlıkları yaptı. Kılıç, evli ve 4...
  3. Eski CHP Ankara Milletvekili oğlunu öldürtmüş

Eski CHP Ankara Milletvekili oğlunu öldürtmüş

Eski CHP Ankara Milletvekili Osman Ceren’in, 14 yıl önce oğlunu kiralik katil tutarak öldürttüğü ortaya çıktı. Bir süredir faili meçhul olayları ele alan emniyet 18 Haziran 1995’te Çankaya Dikmen’deki evinde kafasına kurşun sıkıldıktan sonra bıçaklanarak öldürülen Tacettin Ceren’in cinayet dosyasını da yeniden açtı. 1973-1978 yılları arasında milletvekilliği yapan Osman Ceren’in oğlu olan...
  4. Bana Eski Sevgilini Anlat

Bana Eski Sevgilini Anlat

bana eski sevgilini anlatır mısın Remzi ? -tabi ki,,hiç unutmam iki buçuk yaşındayım,,karşıdan da o geliyo,iki yaşlarında böyle kıvır kıvır saçlı bi hatun,,ahah bi de baktım koşarken düşmesin mi…dururmuyum hemen…………. -abartma Remzi o kadar da eskisini demedim… -bana eski sevgilini anlatır mısın Numan ? -1,65 boyunda 50 kiloda harika bi sarışındı..ne giyse yakışırdı,,hele yemekleri hele...
  5. Eski Eşyalarınızı Değerlendirmenin Yolları

Eski Eşyalarınızı Değerlendirmenin Yolları

Eşyalarınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Bütçenizi sarsmadan yepyeni eşyalarla harika görünümlü odalar elde edebileceğiniz hakkında fikriniz var mı? Birbirinden farklı görünümlü oda dekorasyonları için işte sizlere verebileceğim ipuçlarından bazıları: *Mobilya, sandalye ya da berjerlerinizin kumaşlarını değiştirip dilediğiniz görünüme sahip koltuk, sandalye ya da berjerlerde kaliteli zaman...

Sayfayı Paylaş