gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eski model dişçi aletleri

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dişci aletleri dişçilerin kullandığı aletler dişçinin kullandığı aletler dişçi aletlerinin isimleri diş hekimi aletleri isimleri İçinizde benim gibi dişçi fobisi olan varmı bilmiyorum ama şu aletleri gördükten sonra geçmişte yaşamadığıma birkez daha şükür ettim:D Dişçi aletlerinden daha çok işkence aletlerine benzeyen aletler karşısında ürkmemek eldemi arkadaşlar?
    Modern aletlerle donatılmış günümüzdeki dişçilere bile gitmekten korkan ben dahil dişçi fobisi olan herkes için eski dişçilerin kullandığı aletleri veriyorum en azından şu anki halimize şükür etmek için:D

Bu nee elektrikli sandalyeye benziyorrr:D

:shootout::ahhhhh::uhu::uhu::uhu:

Eski model dişçi aletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alet

Alet

Kişinin elde edeceği mal ve rızıktır. ( Daha geniş tabir için iş ve sanatta kullanılan ilgili alet maddesine bakınız. Mesela, Keser'i keser maddesinde, Makas'ı makas maddesinde okuyunuz.)
  2. Dİşçi

Dİşçi

Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir. Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir. Bir arkadaşınızın dişçilik yaptığını ve sizin dişlerinize baktığını gördüyseniz, o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir. Dedikodulara dikkat.Rüyada dis doktoru görmek,...
  3. dişçi koltugunda...:))

dişçi koltugunda...:))

diş hekimi arkadaştır ve aslında bir diş hekimi adayıdır yani stajerdir -şş -ne var gene ? -bu iyne den banada vuracan mı ? -e heralde yani olm anestezi olmadan olmaz,bi kere iyne değil iğne o biraz bakılır iyneye -ya bunun başka yolu yokmu -ne gibi? -ne biliyim hab mab atsakta öyle uyuşsa ,ben tırsarım iyneden -allah'ım ne günah işledim de bende bunu sardın başıma ya -ne var ya! en doğal...
  4. Eski saç modelleri

Eski saç modelleri

eski saç modelleri Eski saç modellerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum aslında günümüzde bile eski dediğimiz bu modelleri uygulayamayan kuaförler var annemin mesela eski resimlerine bakarımda o kadar güzel topuzlar ve saçlar yapılmışki şimdi nerde böyle modeller daha kuaförden çıkmadan bazen saç bozulmaya başlıyor bile:)
  5. Eskiden Erkeklerin Kullandığı Traş Aletleri...

Eskiden Erkeklerin Kullandığı Traş Aletleri...

eskiden erkekler, nasıl traş oluyorlardı, traş aletleri, traş şekilleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yapılan araştırmalar erkeklerin tarih öncesinden beri bakımlarına düşkün olduğunu ve çeşitli şekillerde ve değişik aletlerle traş olduklarını ortaya koydu.. Bu devirlere ait kalıntılar ve mağara içinde bulunan resimler arkeologların çalışmalarını...

Sayfayı Paylaş