gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

eski radyolar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eski radyolar eski radyolar hakkında bilgi tip tip radyo radyo

kaynak:kendim araştırdım:D

eski radyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  2. Eski radyolar

Eski radyolar

eski radyolar eski radyo resimleri antika radyolar radyo modelleri Eski radyolar çok hoşuma gider, bir anda beni çocukluğuma götürüyor.. nostalji zamanı:D eskiden herkesin evinde olduğu gibi bizde de vardı:)
  3. Eski antika radyolar

Eski antika radyolar

antika radyolar antıka radyolar antika fiyatları eski radyo fiyatları eski Birzamanlar insanlar bu radyolardan müzik haber piyes dinleyip vakitlerini geçiriyorlardı şimdi ise artık antika diyebileceğimiz bu radyoları artık antika severlerin evlerinin köşelerinde yada müzelerde görebilmekteyiz:)
  4. radyo isteri

radyo isteri

sitemiin bir radyosu olması nasıl olurdu meleklere ait bir radyo bence siteye canlılık katardı yöneticimi ve sevgili melekler ne dersini

Sayfayı Paylaş