gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

eskı saatlerınız atıyomusunuz ATMAYIN!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: eskı saatlerınız atıyomusunuz ATMAYIN!!!

aaa çok güzel ya çok değişik olmuş harika

eskı saatlerınız atıyomusunuz ATMAYIN!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atmayın, renklendirin...

atmayın, renklendirin...

Evde kulanmadığınız bir tişörtünüz ya da bir bez parçanız var ve bunları çok amaçlı kulanmak istiyorsunuz ama bir türlü işin içinden çıkamıyor musunuz? Kullanmadığınız tişörtleriniz ya da kumaşlarınız için, size çok güzel bir önerimiz olacak. Neden kumaşlarınızı boyamayasınız ya da batik yapmayasınız ki. Eğer az çok el beceriniz var ise, çok rahat kavrayabileceğiniz bir uğraş öneriyoruz....
  2. eskı bır aska....

eskı bır aska....

Hayallerimde Sen, Yanımda "O"..! Uzat,uzat bana buz tutmuş ellerini Yüreğimle ısıtayım Çevirme bebek yüzünü ardına Eğilmesin başın önüne Bak,bak son bir kez gözlerime Bak ki silinmesin,silinmesin suretin benliğimden... Yıllar sonra,sen hangi ellerde...? Ben... Ben mi? Evlenirim belki,senden başkasına "kocacım" demeye dilim varır mı bilmem,bilmem mutlu olur muyum,onu da...
  3. kotlarınızı atmayın

kotlarınızı atmayın

eski kotlarınızı atmayın sekildeki gibi eşya önlüğü olarak kullanabilirsiniz sadece yartıcılığınızı kullanın gibi
  4. Nerede o eskı bayramlar????

Nerede o eskı bayramlar????

eski bayramlar orf ve adetlerimiz bayram gelenekleri bayramda neler yapilir bayramlar bayram anilari bayram hatiralari konulari burada melekler Merhaba Melekler, Basliktan da anlasilacagi uzere konumuz nerede o eski bayramlar...Kurban Bayrami yaklasiyor...Cocuklugumuzda yasadigimiz bayramlar bir baska guzeldi, simdi birde gurbette oldugumdanmidir nedir o gunleri cok ozluyorum...Evet bir konuda...

Sayfayı Paylaş