gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eski saç modelleri

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eski saç modelleri Eski saç modellerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum aslında günümüzde bile eski dediğimiz bu modelleri uygulayamayan kuaförler var annemin mesela eski resimlerine bakarımda o kadar güzel topuzlar ve saçlar yapılmışki şimdi nerde böyle modeller daha kuaförden çıkmadan bazen saç bozulmaya başlıyor bile:)
    [​IMG][​IMG]

Eski saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski model dişçi aletleri

Eski model dişçi aletleri

dişci aletleri dişçilerin kullandığı aletler dişçinin kullandığı aletler dişçi aletlerinin isimleri diş hekimi aletleri isimleri İçinizde benim gibi dişçi fobisi olan varmı bilmiyorum ama şu aletleri gördükten sonra geçmişte yaşamadığıma birkez daha şükür ettim:D Dişçi aletlerinden daha çok işkence aletlerine benzeyen aletler karşısında ürkmemek eldemi arkadaşlar? Modern aletlerle donatılmış...
  2. Saçlarda çiçekler açmış

Saçlarda çiçekler açmış

saça çiçek saçta çiçek Saçlarda boyutları kafanızdan büyük çiçekler istiyorsanız bu modelleri kuaföre göstermeniz yeterli.:D
  3. 2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

Bayan saç Kesimleri 2012 2012 bayan saç modelleri Bayan saç kesim modelleri 2012 Trendleri takip eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize bu yılın moda saç kesimlerini, saç modellerini sunuyoruz melekler :)
  4. saç modeli

saç modeli

saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)
  5. Beyaz saçları eski görünümüne kazandıran tüyolar

Beyaz saçları eski görünümüne kazandıran tüyolar

beyaz saçlar nasıl giderilir,beyaz saçlardan kurtulmanın yolları,beyaz saçlar eski görünümüne nasıl döner,beyaz saçlar için kalıcı çözümler Beyaz saçlardan kurtulmak için her ay kimyasal maddelerle saçınızı boyamaktan ya da kuaför salonlarına koşmaktan sıkıldıysanız doğa mucizesi bitkilere başvurmayı deneyebilirsiniz. Bizim saçlarımızın beyazlaşması olarak adlandırdığımız şey, aslında saçın...

Sayfayı Paylaş