gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eski şarkıları yeni albümde

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

eski şarkılar Killers İngiltere dışında single'ı çıkmamış olan arka yüzdeki şarkılarını yeni bir albümde toplama kararı aldı...

Killers grubunun frontman'i Brandon Flowers, sevdikleri ancak albümlerinin B yüzünde kaldığı için yeterince bilinmeyen şarkılarını yeni bir albümde toplayacaklarını açıkladı. En az diğer şarkıları kadar sevdikleri bu şarkıların İngiltere dışında single'ları çıkmadığından diğer birçok hayranı tarafından bilinmediğini fark eden grup elemanları yapacakları bu yeni albüme hiç duyulmamış bir ya da iki yeni şarkı da ekleyecekler.

When You Were Young albümünden "All the Pretty Faces" in, bir Joy Division cover'ı olan "Shadowplay" in, Spiderman 3'ün soundtrack'inde yer alan "Move Away" in yer alacağı kesinleşen albümde, toplam 15 şarkı yer alacak ve senenin sonlarına doğru piyasada olacak.

Eski şarkıları yeni albümde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

yeni rakı albüm yeni rakı albümleri albümü raki album şarkıları Albümdeki Parçalar 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet Bir Gün...
  2. eski komik albüm kapakları:)

eski komik albüm kapakları:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  4. Ayna Grubu Yeni Albüm Mavi Şarkılar

Ayna Grubu Yeni Albüm Mavi Şarkılar

ayna grubu yeni albüm yeni şarkıları mavi şarkılar klibi 2011 şarkıları haberleri burada arkadaşlar. "Ölünce Sevemezsem Seni" dedi ve kalbimizi fethetti Ayna Gurbu... Toplam 17 şarkıdan oluşan "Mavi Şarkılar" adlı albümün prodüktörlüğünü Erhan Güleryüz üstlenmiş Melek'lerim. İddialı olan albümün ilk klibi, Aşıklar Tepesi şarkısına çekildi bile Melek'lerim. Ayna...
  5. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)

Sayfayı Paylaş