eski sevgilim..

uzakbiryerde

Yeni Üye
Üye
eski sevgilim..
kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim de bu durumdan rahatsız doğal olarak. eski sevgilimle konuştum durumu anlattım ama anlamak istemiyor. kendini suçluyor onunla daha mutlu olucağımı söylüyor...
ne yapmalıyım ? ne söylemeliyim sizce..

cnm şuan başkasıyla olduğun için kıymete bindin ondan arayp mesaj atıyodur.onun hayatında biri yoksa seninde hayatında biri olmamasını sağlamaya çalışıyodur.o yüzden kanma söylediklerine.sen hayatına mutluluğuna bak gerekirse hattını değiştir tavrını anlasın.

sen şuan mutluysan bence onunla ilişiğini tamamen kesmelisin.. hattını değiştirmende buna dahil.. anlasın kararlı olduğunu en ufak bi yüz bulma olursa sürekli üstüne gelir zaten seninde huzurun bozulur.. ilerde belki evleneceksin şuanki sevgilinle bunların önüne çıkmasına izin verme derim ben

salla gitsin :D:D arkadaşların da dediği gibi kıymete bidin boşver o çocukla tamamen ilişkini kes valla benim sevgilim eski kız arkadaşı ile görüşmesini istemezdim ben şahsen erkek arkadaşında istemiyordur doğal olarak o yüzden erkek arkadaşını seviyorsan gerçekten diğerini hayatından tamamen sil :D:D

Geri