gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sevgilimi cok seviyorum eski sevgilimi seviyorum eski hala yeni sevgilim BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK!

ZEYNEP DİZDAR : ESKİ SEVGİLİMİ HALA SEVİYORUM , YENİ SEVGİLİM DE BUNU BİLİYOR ' DEDİ.

Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde yanımdaydı, yanındaydım.

Birbirimizi büyüttük ve hayata yolladık’ dedi. Dizdar, ‘Ümit şu an zor durumdayım dese ilk koyacak insan benim. Ben onun sağlığı için gece gündüz dua ediyorum. O mükemmel bir insan. İş hayatında pasif kaldı ve bana da zaman kaybettirdi. Ona sadece bu yüzden kırgınım' diye konuştu. Dizdar, 'Birlikte olduğunuz insan bu açıklamalarınıza tepki göstermeyecek mi?' sorusuna ise 'Doğru söylüyorsunuz ama ben Ümit’e olan duygularımı erkek arkadaşıma daha ilişkimizin başındayken açıkladım. O da bunu anlayışla karşıladı. Birebir müzik yapan ve şarkı söyleyen biriyle birlikte değilim ama o da bu çarkın içinde' dedi.

2. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    çarkın içinde oldugu icin birlikte belli ki:)

4. mai`siyah

mai`siyah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dürüst davranması güzel aslında.. ama hiç bir kadın ve ya erkek buna katlanamaz.. ben şahsen bana bunu diyen biriyle aşkımdan ölsem birlikte olmam ;(

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgilinin sms cevapları :))

Eski sevgilinin sms cevapları :))

- gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? - senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz... naş naşınız..." - birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir...
  2. eski sevgiliyle karşılaşmak

eski sevgiliyle karşılaşmak

rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak rüyada karşılaşmak eski sevgiliyle işyerini görmek sevgiliyi üzgün görmek öncelikle şunu itiraf edeyim bu bii alıntıdır ben çok gülmüştüm sizinlede paylaşmak istedim
  3. eski sevgilinin mesajına cevaplar

eski sevgilinin mesajına cevaplar

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra -tekrar denemeyiniz... naş...
  4. Bana Eski Sevgilini Anlat

Bana Eski Sevgilini Anlat

bana eski sevgilini anlatır mısın Remzi ? -tabi ki,,hiç unutmam iki buçuk yaşındayım,,karşıdan da o geliyo,iki yaşlarında böyle kıvır kıvır saçlı bi hatun,,ahah bi de baktım koşarken düşmesin mi…dururmuyum hemen…………. -abartma Remzi o kadar da eskisini demedim… -bana eski sevgilini anlatır mısın Numan ? -1,65 boyunda 50 kiloda harika bi sarışındı..ne giyse yakışırdı,,hele yemekleri hele...
  5. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...

Sayfayı Paylaş