gebe
  1. esmerimsin93

esmerimsin93 Forum Okuru

Eski sevgilimle barıştım ama sorunlar yakamı bırakmıyor yardım lütfen

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında esmerimsin93 tarafından paylaşıldı.

Öyle bir cikmazdayim ki ne yapsam bu sorunu cözemiyorum. Benim sorunum eski sözlümle yani simdiki sevgilimle ilgili. Ikimizde 21 yasindayiz. Baristik barisali sorunlar pesimi birakmiyor. Eskiden sözlüydük ayrildi benden. 1 bucuk sene sonra barismak istedi baristik. Simdi aileler istemiyordu ta ki aksam annem istedigini söyleyene kadar. Sevgilime gidip annem izin verdi gelip isteyin dedim. Konusdu ailesinle sonuc Gelmiyorlar. Sevgilim bana kac diyor. Bende kacsam bile ailenin yanini istemiyorum dedim. Baska ev tutacaz dedim. Hayir diyor. Sen gel annemle konus dedim. Yine hayir diyor. Bosver ailen istemesin sen bide benim ailem dügünü yapariz dedim. Yine hayir diyor. Napicagimi sasirdim yarin dogum günüm var ve bulusmak istiyor. Ama korkuyorum annesi tekrar arayip anneme hakaret eder diye. Artik korkudan telefonun kablosunu cikartiyorum ulasamasin diye. 6 ay önce annemi arayip kizinizi istemiyoruz falan demisdi. Ve sevgilim seyirci kaliyor. Benim ailem arkamda onunki degil ama yinede ailesine sözünü geciremiyor. Ben napicam :KK43: bana akil verin lütfen artik sorunlarin bitmesini istiyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sakın aileni bırakıp gitme.Ailen senin koruyucu sigortan.Ailen arkanda olmazsa değersiz olursun.Kaçıp gitmeyi kafandan çıkar.Seven imkansızlıkları göze alır adam gibi gelir ister.Senin hayatının tekrarı yok.Telinle duvağınla Ailenin duasıyla gelin olmak varken ,kendini değersizleştirme.Hiç kafanı karıştırıp düşünme bile .Seviyorsa gelip istesin yoksa herkes kendi yoluna de kurtul...

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Al benden de o kadar seviyorsa gelip istesin yok öyle yağma yoksa yol ver dağlar :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Eski sevgilimle barıştım ama sorunlar yakamı bırakmıyor yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...
  2. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  3. merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz

merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz

Benimle aynı kurumda çalışan ve arkadaşım olan biri vardı,adı M. sosyal arkadaş yani, o bana bi kız olduğundan bahsediyordu hep, ama arkadaşız diyordu, kız bunu günaydoğulu olduğu için küçümsüyormuş kız tek çocukmuş şımarıkmış güzelliğine güveniyormuş benden akıl istiyordu, bende çaya götür filan dedim, sonra anlamıdığım şekilde herkesten kaçarken ben bu M. ile sevgili oldum, bana hep biz...
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş