Eski sevgilimle barışmak istiyorum ama sorunlar devam

• Konbuyu başlatan esmerimsin93
  • Başlangıç tarihi
E

esmerimsin93

Forum Okuru
Eski sevgilimle barışmak istiyorum ama sorunlar devam

ESKİ SEVGİLİMLE BARIŞMAK İSTİYORUM BARIŞTIM SORUNUM VAR ?

Öyle bir cikmazdayim ki ne yapsam bu sorunu cözemiyorum. Benim sorunum eski sözlümle yani simdiki sevgilimle ilgili. Ikimizde 21 yasindayiz. Baristik barisali sorunlar pesimi birakmiyor. Eskiden sözlüydük ayrildi benden. 1 bucuk sene sonra barismak istedi baristik. Simdi aileler istemiyordu ta ki aksam annem istedigini söyleyene kadar. Sevgilime gidip annem izin verdi gelip isteyin dedim. Konusdu ailesinle sonuc Gelmiyorlar. Eski Sevgilim bana kac diyor. Bende kacsam bile ailenin yanini istemiyorum dedim. Baska ev tutacaz dedim. Hayir diyor. Sen gel annemle konus dedim. Yine hayir diyor.
eski-sevgiliyle-barismak-856_4995_o.jpg

Bosver ailen istemesin sen bide benim ailem dügünü yapariz dedim. Yine hayir diyor. Napicagimi sasirdim yarin dogum günüm var ve bulusmak istiyor. Ama korkuyorum annesi tekrar arayip anneme hakaret eder diye. Artik korkudan telefonun kablosunu cikartiyorum ulasamasin diye. 6 ay önce annemi arayip kizinizi istemiyoruz falan demisdi. Ve sevgilim seyirci kaliyor. Benim ailem arkamda onunki degil ama yinede ailesine sözünü geciremiyor. Ben napicam bana akil verin lütfen artik sorunlarin bitmesini istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba sakın aileni bırakıp gitme.Ailen senin koruyucu sigortan.Ailen arkanda olmazsa değersiz olursun.Kaçıp gitmeyi kafandan çıkar.Seven imkansızlıkları göze alır adam gibi gelir ister.Senin hayatının tekrarı yok.Telinle duvağınla Ailenin duasıyla gelin olmak varken ,kendini değersizleştirme.Hiç kafanı karıştırıp düşünme bile .Seviyorsa gelip istesin yoksa herkes kendi yoluna de kurtul...

Al benden de o kadar seviyorsa gelip istesin yok öyle yağma yoksa yol ver dağlar yok ver bana şarkısını çal hayatım :D:D :)

Son düzenleme:
Geri