gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eski Sevgilisi Beren Saat'le aynı filmde oynamak istemedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

beren saatin sevgilisi beren saat ve sevgilisi saat filmleri kim Beren Saat'inde aşk hayatına yetişilmiyor bu ne hız Beren :tik:

TİYATROCU ALPER KUL ESKİ SEVGİLİSİ BEREN SAAT'LE AYNI FİLMDE ROL ALMAK İSTEMEDİ..

Eski sevgilisi Beren Saat’in kendisiyle aynı filmde rol alacağını öğrenince kadrodan ayrılmak isteyen Alper Kul’u, filmin yapımcısı Mahsun Kırmızıgül ikna etti..

Kımızıgül'ün Güneşi Gördüm filminde de rol alan Kul, Beren Saat'le beraber oynamamak istememiş ancak iş daha sonra tatlıya bağlanmış..

Alper Kul ve Beren Saat, Beren'in Türkiye'nin Yıldızları programında adını duyurmasının ardından aşk yaşamışlardı..

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    :haha: Evet ya doğru söylüyorsun Beren'i çok seviyorum ama aşk hayatında hızına ben de yetişemiyorum :D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    önüne geleni seviyooooooooooo

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aman pıss bıhter ıste :D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tüm sinema tiyatro camiasıyla cıktı bu kız ya :D

Eski Sevgilisi Beren Saat'le aynı filmde oynamak istemedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oynamak

Oynamak

Sıkıntıdır. Ama çocukların oynadığını görmek aile için hayırlı olay, olumlu iştir.Rüyada oynamak musibet, hastalik ile yorumlanir. Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse rüyada oynadigini görse, bir musibete ugrar, veya hasta olur. Yahut halk arasinda itibari düserek isi rezalete varir. Taninmis bir kisinin karsisinda oynadigini görmek, o kimseyle alay etmege delalet eder. Kendi karsisinda...
  2. Beren Saat'le Bülent İnal Gizlice Nişanlandı

Beren Saat'le Bülent İnal Gizlice Nişanlandı

bülent inal beren saat beren saat bülent inal makyajsız hali sevgilisi evli mi Gizlice nişanlandılar! Hatırla Sevgili dizisinin başrol oyuncusu Beren Saat'le Bülent İnal evlilik için ilk adımı attı Ekranın en çok izlenen 2 dizisi Hatırla Sevgili ve Asi'nin oyuncuları arasında çapraz bir aşk yaşanıyordu Ihlamurlar Altında adlı dizide birlikte oynayan Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal,...
  3. Deniz Seki Serbest Kaldıktan Sonra Sevgilisi Hüsnü Şenlendiriciyi görmek istemedi

Deniz Seki Serbest Kaldıktan Sonra Sevgilisi Hüsnü Şenlendiriciyi görmek istemedi

SEKİ, SERBEST BIRAKILDIKTAN SONRA SEVGİLİSİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ’Yİ GÖRMEK İSTEMEDİ.... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten sonra önceki gün mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere...
  4. unutulmaz eski türk filmleri:)))

unutulmaz eski türk filmleri:)))

eski türk filmleri unutulmaz eski türk filmleri filmler eskitürkfilimleri gösterelim anam AH O ESKİ TÜRK FİLMLERİ... NASIL BİR İZ BIRAKTI HAFIZANIZDA KİM BİLİR? KİMİMİZ GÜLEREK HATIRLAR KİMİMİZ HÜZÜNLE... AMA HEPİMİZ İSTİSTASIZ BİR YA DA BİRKAÇ TANE TÜRK FİLMİ REPLİĞİNİ EZBERE BİLİR... O CÜMLELER BİZE O GÜNLERİN NAİFLİĞİNİ HATIRLATIR BELKİ BELKİ DE GEÇMİŞTE KALAN ÇOCUKLUĞUMUZU... SİZLER İÇİN...
  5. eski türk filmlerinin isimleri

eski türk filmlerinin isimleri

türk filmlerindeki isimler Eski Türk filmleri hayranı olabilirsiniz.Ama bilmediğiniz çok film ismii vardır...Dikkatimi çeken isimlerin genelde cümle halinde olması..hahaha Ben bir kanun kaçağıyım (1966) Ben bir sokak kadınıyım (1966) Günahını ödeyen kadın (1969) Günahını ödeyen adam (1969) Günahlarını kanlarıyla ödeyenler (1969) İyi döverim kötü severim (1972) Acı severim...

Sayfayı Paylaş