gebe
  1. eski sevglimle tekrar birlikte olmak istiyorum olmalı mıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye nurten emre tarafından paylaşıldı.

onunla 3 ay çıktk sonra ayrıldk aradan 1 sene geçti ama hala untamadm ayrldıktan sonra gamxe ile çıkmya başlamş... bz ayrldktan sonra buluştk ve beni öptü daha sonra bi kaç kere beni aradı ölesne bi kç dk daha konştk ...aylar sonra rüyamda gördm we bana ewlenme teklfi rtti ondan ayrldm hatta boşandm dedi delrmek üzereym sizce ne anlama geliyo

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar Acaba siz kaç yaşınızdasınız ? Yzdıklarınıza göre biraz yaşınız küçük gibi görünüyor. Bence siz 18 yaşın altındasınız gibi geliyor. Boş verin gitsin eski sevgilinizi bir sene sonra sizi arıyor sonra öpüyor. Bu abazalık belirtisi ya, takılma sen bu tür erkeklere önüne bak :)

SweetCurse bunu beğendi.
eski sevglimle tekrar birlikte olmak istiyorum olmalı mıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum Yaprak Dökümü'nün Necla'sı da aşkını ilan etti... Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Necla' karakteriyle şöhreti yakalayan gurbetçi oyuncu Fahriye Evcen ile yaşadığı aşkı geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta itiraf etmişti. YOLLARIMIZ KESİŞİRDİ Özcan Deniz, Kıbrıs konseri öncesi düzenlediği basın toplantısında, Fahriye Evcen...
  2. Eskiden Anne Olmak Daha mı Kolaydı?

Eskiden Anne Olmak Daha mı Kolaydı?

Anne olmak… Hiç şüphesiz harika bir duygu Meleklerim. En zor koşullarda çocuğunu büyüten anneler bile içtenlikle bu cevabı verebiliyor...... .....Şimdiki anneler; toplumsal olarak daha fazla rol taşıyor. Hem mutlu bir eş hem iyi bir anne Bu inanılmaz çabanın içerisinde yorgun düşen annelerin sayısı oldukça fazla. Yorgunluğun nedenlerini çalışan annenin bir gününü inceleyerek rahatlıkla...
  3. anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım

anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım

anne olmak istiyorum selamlar ben 25 yaşında 3.5 yıllık evli bir bayanım biz eşimle 1.5-2 yıla yakın korunduk hap,iğne vs. gibi şeylerle değil biz çocuk istiyoruz yaklaşık 14 aydır ama olmadı işte doktor birşeyin yok dedi son iki aydır daha dikkatli davrandım son adetim 05.11.2011 de başladı ve 09.11.2011 tarihinde sonlandı bizde eşimle birlikte olduk takvim yontemime görede belli tarihlerde...
  4. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  5. Çocuk Devamlı Anne Babayla Birlikte Olmak İstiyorsa...

Çocuk Devamlı Anne Babayla Birlikte Olmak İstiyorsa...

çocuk psikolojisi çocuk bakımı çocuk yetiştirirken Çocuk yetiştirmek zor iş vesselam :) Bir şekilde her doğan büyür ancak önemli olan hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlıklı bireyler yetiştirebilmektir melekler. Bu yüzden çocuklarımızı yetiştirirken son derece özenli olmalıyız. Çocukların büyürken yaşadıkları sorunlardan birisi sürekli anne babasıyla birlikte olmak istemesidir. Bunun...

Sayfayı Paylaş