gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Eski Şevket'e ne oldu?

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

eski şevket yaprak dökümü eski şevket [​IMG]

Reyting rekortmeni Yaprak Dökümü dizisinin kadrosundan çıkartıldıktan sonra telefonlarını kapatan, en yakın arkadaşının bile ulaşamadığı eski Şevket'in Caner Kurtaran'ın AMATEM'de (Alkol ve Madde Bağımlılığı Araştırma ve Tedavi Merkezi) uyuşturucu tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Eski Şevket'e ne oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski solcu militan Sarp Kuray teslim oldu

Eski solcu militan Sarp Kuray teslim oldu

Eski solcu militan Sarp Kuray, çarptırıldığı müebbet hapis cezasının infazı için teslim oldu. Ankara Sanat Tiyatrosu'nda basın açıklaması yapan Sarp Kuray, 68 kuşağından biri olarak, ''sermaye ve emek çelişkisinden değil, halkın arasından geldiğini'' söyledi. 68 kuşağının en büyük özelliğinin ''ciddi ve tutkun kardeşlik'' olduğunu ifade eden Kuray, 70'lerden sonra bu kardeşlik ruhunun...
  2. Eski gömlekten ne olur?

Eski gömlekten ne olur?

eski gömlekleri değerlendirme eski gömlekten ne yapılır gömlekten elbise gömlekleri yenileme Hamarat meleklerim bakın eşinizin yada babanızın gömleklerini nasıl değerlendireceksiniz.Ben eşime aldığım çok güzel bir gömlekle yapmaya başladım bitince gösteririm sizlerede. :deli:
  3. Eski botlarınız saksı olsun meleklerim

Eski botlarınız saksı olsun meleklerim

Saksı yapımı Bottan saksı yapımı Eskimiş hatta patlamış botlarınızı atmayın eski bottan saksı yapımı örneklerini inceleyin meleklerim. Bu örneklerde farecikler poz vermiş ama ben farelerden ürktüğüm için benim fareli bir saksım olsun istemem doğrusu:) Haydi meleklerim eski botlardan saksı yapıyoruz.
  4. Eski yatak bakın ne olmuş

Eski yatak bakın ne olmuş

eski yatak değerlendirme farklı çiçeklik Bahçeniz için dekoratif saksı arıyorsanız bu çiçeklik örneğini inceleyebilirsiniz meleklerim. Ferforje eski bir yatak renkli çiçeklerle dekoratif çiçekliğe dönüşmüş. Eski yataktan çiçeklik bahçeye hoş bir hava katmış.

Sayfayı Paylaş