gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eski sewgilimi nasıl geri dönderebilirim???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yhaa biri bana yardım etsin acı çekmek istemiorum tavsiyelerinize ihtiyacım waar :((

eski sewgilimi nasıl geri dönderebilirim??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Dosttan Nasıl Faydalanılır?

Eski Dosttan Nasıl Faydalanılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. özgü namal eski aşkına geri döndü

özgü namal eski aşkına geri döndü

Özgü Namal, Murat Han’dan ayırılır ayrılmaz soluğu eski sevgilisi Oktay Kaynarca'nın yanında aldı. Birlikte tatil yapan ikili bazı çevrelere göre barıştı. Kaynarca ise “Sadece arkadaşız“ dedi... Oktay Kaynarca'nın babasının vefatında başsağlığı dilemeye giden eski sevgilisi Özgü Namal bununla da yetinmeyip ünlü oyuncuyla sarmaş dolaş olmuştu. KISKANÇLIK Bu sarılma pozları dedikodu...
  3. Eski Sevgili Nasıl Geri Gelir? İşte Tüyolar!

Eski Sevgili Nasıl Geri Gelir? İşte Tüyolar!

eski sevgili nasıl döner, eski sevgili nasıl geri gelir, eski sevgiliyi geri kazanma Sevgili melekler, bazen insan şu çenesini tutamaz ve en son söylenecek şey bir hışımla ilk anda çıkıverir. İşte o andan sonrası zor olur ve bazen geri dönülmez bir hal alır. Sevdiğinize ettiğiniz laflar da öyledir. Aslında bin düşünüp bir konuşmak lazım ama oldu ya küstünüz ve o gitti. Oysa onsuz...
  4. WhatsApp da Eski Mesajlar Bulunur Mu?

WhatsApp da Eski Mesajlar Bulunur Mu?

WhatsApp bilindiği gibi mesajlarını sürekli SD Kart yani hafıza kartına yedekler eğer siz bu ayarı hiç değiştirmediyseniz bütün WhatsApp konuşmalarınız ve WhatsApp üzerinden almış ve göndermiş olduğunuz görüntülerin çoğu o hafıza kartında yer almaktadır. İşte o hafıza kartına bir şey olur ise, biri tarafından ele geçirilir ise o zaman yandınız efendim bu konuya lütfen dikkat edin. Sizin...
  5. Eski kazaktan parmaksız eldiven yapılışı

Eski kazaktan parmaksız eldiven yapılışı

Merhaba sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla sizlerleyiz.Bugün sizlere eski kazaklardan eldiven yapımı hakkında bilgiler vereceğiz.Bu çalışmadan hayli keyif alacağınızı umuyorum.Elbise dolabınızda giymediğiniz kazaklar mutlaka vardır.Şimdi o kazakları değerlendirmenin vaktidir.Şu soğuk kış günlerinde kullanmadığınız kazaklarınızdan çok şık eldivenler yapabilirsiniz.Hem...

Sayfayı Paylaş