gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erotık sahneler eski türk filmlerinden sahneler türk filmlerinden özel ertiksahneler türkerotik Tarihte birçok olaya tanıklık etmiş, pek çok ünlü simayı ağırlamış, şu anda da Bayraktar Holding'in yönetim merkezi olarak kullanılan İzzetabad Kasrı'nın öyküsü Emine Çiğdem ve Mehmet Tugay tarafından kitaplaştırıldı. Bayraktar Holding'in yönetimine geçmeden önce Belgin Doruk'un da evi olan İzzetabad Kasrı ve çevresinin 1600 yıllık öyküsüne ışık tutan "İzzetabad Kasrı Akıntıburnu'ndan Akıp Geçen Zaman" adlı kitabın tanıtımı önceki gece yapıldı. İzzetabad Kasrı'nın sahibi Hüseyin Bayraktar ve eşi Nimet Bayraktar'ın ev sahipliğinde düzenlenen gecede Erol Evgin de konser verdi.

Ünlüler karması!

Gecede Tansu Çiller, Türkân Sabancı, Emel Sayın, İpek-İzzet Günay, İbrahim Kefeli, Gönül Yazar, Suzet-Edip İlkbahar, Roksi-İzzet Garih, Kutlu Aktaş, Nevzat Ayaz, Hayri Kozakçıoğlu, Halis Toprak, Gül-Ekrem Bora, Göksel Arsoy, Ediz Hun, Filiz Akın-Sönmez Köksal gibi pek çok tanınmış sima bir araya geldi.

Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. filmlerdeki hız sahneleri böyle çekiliyor

filmlerdeki hız sahneleri böyle çekiliyor

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click this bar to view the full...
  2. Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da. Anneciğim, ben bu amcayı çok sevdim. Ona baba diyebilir miyim? Bana annemi tekrar anlatır misin babacığım? Senin annen bir melekti yavrum. Neden ağlıyorsun Anneciğim? Hayır yavrum ağlamıyorum. Gözüme toz kaçtı. Benim de senin yaslarında bir oğlum vardı evladım. Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadım, bunu anlamadın mi hala. Annen sen...
  3. Bir Yaz Gecesi Rüyası - Eski Filmlerden

Bir Yaz Gecesi Rüyası - Eski Filmlerden

bir yaz gecesi rüyası tiyatro izle bir yaz gecesi rüyası filmi izle filmini film Bir Yaz Gecesi Rüyası 1935 ABD yapımı fantastik komedi filmidir. Özgün adı A Midsummer Night's Dream dir. William Shakespeare'in 1594 1595 yılları arasında yazdığı aynı adlı ünlü tiyatro eserinden senaryosunu Charles Kenyon ve Mary C. McCall Jr.'ın birlikte uyarlayarak yazdıkları filmi William Dieterle ve Max...
  4. unutulmaz eski türk filmleri:)))

unutulmaz eski türk filmleri:)))

eski türk filmleri unutulmaz eski türk filmleri filmler eskitürkfilimleri gösterelim anam AH O ESKİ TÜRK FİLMLERİ... NASIL BİR İZ BIRAKTI HAFIZANIZDA KİM BİLİR? KİMİMİZ GÜLEREK HATIRLAR KİMİMİZ HÜZÜNLE... AMA HEPİMİZ İSTİSTASIZ BİR YA DA BİRKAÇ TANE TÜRK FİLMİ REPLİĞİNİ EZBERE BİLİR... O CÜMLELER BİZE O GÜNLERİN NAİFLİĞİNİ HATIRLATIR BELKİ BELKİ DE GEÇMİŞTE KALAN ÇOCUKLUĞUMUZU... SİZLER İÇİN...
  5. eski türk filmlerinin isimleri

eski türk filmlerinin isimleri

türk filmlerindeki isimler Eski Türk filmleri hayranı olabilirsiniz.Ama bilmediğiniz çok film ismii vardır...Dikkatimi çeken isimlerin genelde cümle halinde olması..hahaha Ben bir kanun kaçağıyım (1966) Ben bir sokak kadınıyım (1966) Günahını ödeyen kadın (1969) Günahını ödeyen adam (1969) Günahlarını kanlarıyla ödeyenler (1969) İyi döverim kötü severim (1972) Acı severim...

Sayfayı Paylaş