gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

eski türk filmlerinin isimleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

türk filmlerindeki isimler Eski Türk filmleri hayranı olabilirsiniz.Ama bilmediğiniz çok film ismii vardır...Dikkatimi çeken isimlerin genelde cümle halinde olması..hahaha

Ben bir kanun kaçağıyım (1966)

Ben bir sokak kadınıyım (1966)

Günahını ödeyen kadın (1969)

Günahını ödeyen adam (1969)

Günahlarını kanlarıyla ödeyenler (1969)

İyi döverim kötü severim (1972)

Acı severim tatlı döverim (1975)

Ölümünü kendin seç (1971)

Ölmeden tövbe et (1971)

Mezarını kaz beni bekle (1971)

İpini boynunda bil (1971)

Ve silahını çekti (1972)

Kıyma bana güzelim (1962)

Vur vur kaç kaç (1972)

Vurma zalim vurma (1972)

Fırçana bayıldım boyacı (1978)

Ve onu vurdular (1973)

Ölümle sevişenler (1972)

Sevişerek ölenler (1975)

Ayıkla beni Hüsnü (1975)

Ye beni Mahmut (1975)

Zımbala Bilal (1975)

İsmet bu ne kısmet (1978)

Öttür kuşu Ömer (1979)

Kokla beni Melahat (1975)

Kokla ama kopartma (1975)

Hasan almaz basan alır (1975)

Bu baba başka baba (1975)

Ben armudu dişlerim (1975)

Şipşak basarım (1975)

İşte kapı işte sapı (1975)

Yüzme bilmiyorsan işin ne ağaçta (1978)

Her adımım bela (1972)

Adım beladır (1970)

Adım kan soyadım silah (1970)

eski türk filmlerinin isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

erotık sahneler eski türk filmlerinden sahneler türk filmlerinden özel ertiksahneler türkerotik Tarihte birçok olaya tanıklık etmiş, pek çok ünlü simayı ağırlamış, şu anda da Bayraktar Holding'in yönetim merkezi olarak kullanılan İzzetabad Kasrı'nın öyküsü Emine Çiğdem ve Mehmet Tugay tarafından kitaplaştırıldı. Bayraktar Holding'in yönetimine geçmeden önce Belgin Doruk'un da evi olan...
  2. Eski Türk Filmi Afişleri

Eski Türk Filmi Afişleri

türk filmi afişleri türk film afişleri eski filmleri eski filmleri isimleri Eski Türk Filmi Afişleri
  3. Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Eski Türk Filmlerinin Unutulmaz Diyologları‏

Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da. Anneciğim, ben bu amcayı çok sevdim. Ona baba diyebilir miyim? Bana annemi tekrar anlatır misin babacığım? Senin annen bir melekti yavrum. Neden ağlıyorsun Anneciğim? Hayır yavrum ağlamıyorum. Gözüme toz kaçtı. Benim de senin yaslarında bir oğlum vardı evladım. Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadım, bunu anlamadın mi hala. Annen sen...
  4. Şehirlerin Eski İsimleri

Şehirlerin Eski İsimleri

şehirlerin eski isimleri eski isimler bursanın adı bursanın isimleri ismi edirne-adrianapolis konya-ikona izmir-symra manisa-magneta giresun-cires adana-aden ankara-ancyra akhisar-aspro denizli-tonguzlu antalya-adalya bursa-prusya kocaeli-nicomedia artvin-livane istanbul-constantinople, islambol samsun-amisos eskişehir-dorylalion tekirdağ-rodosto ordu-vona kayseri-kasseria
  5. unutulmaz eski türk filmleri:)))

unutulmaz eski türk filmleri:)))

eski türk filmleri unutulmaz eski türk filmleri filmler eskitürkfilimleri gösterelim anam AH O ESKİ TÜRK FİLMLERİ... NASIL BİR İZ BIRAKTI HAFIZANIZDA KİM BİLİR? KİMİMİZ GÜLEREK HATIRLAR KİMİMİZ HÜZÜNLE... AMA HEPİMİZ İSTİSTASIZ BİR YA DA BİRKAÇ TANE TÜRK FİLMİ REPLİĞİNİ EZBERE BİLİR... O CÜMLELER BİZE O GÜNLERİN NAİFLİĞİNİ HATIRLATIR BELKİ BELKİ DE GEÇMİŞTE KALAN ÇOCUKLUĞUMUZU... SİZLER İÇİN...

Sayfayı Paylaş