gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eski Vali Hayri Kozakçıoğlu İntihar Etti!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hayri kozakçıoğlu
    son dakika
    son dakika haber

Sevgili melekler, siyaset dünyası bugün şok edici bir haberle sarsıldı. Eski Olağanüstü Hal Bölge Valilerinden Hayri Kozakçıoğlu intihar etti. Kalbinden tek kurşunla vurarak kendini öldürdüğü ileri sürülen Hayri Kozakçıoğlu, Sarıyer'deki evinde ölü olarak bulundu. İşte detaylar...

Eski OHAL Valisi Hayri Kozakçıoğlu, Sarıyer'deki evinde ölü bulundu. Kozakçoğlu'nun kalbine tek el ateş ederek hayatına son verdiği öğrenildi.

Emniyet kaynakları Kozakçıoğlu'nun intihar ettiğini doğruladı.

Eski Vali Hayri Kozakçıoğlu İntihar Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhtar cezaevinde intihar etti

Muhtar cezaevinde intihar etti

Ankara'da Pavyonda Tanıştığı Gökçek Yıldız'ı (34) Yeni Bir Hayat Kurmak İçin Getirdiği Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde, 'Geri Dönmek İstediği' Gerekçesiyle Öldüren Muhtar Mehmet Ölçüm (44) Alanya 'L' Tipi Cezaevi'nde Çamaşır İpiyle Banyodaki Demire Kendini Astı. ANKARA’da pavyonda tanıştığı Gökçek Yıldız’ı (34) yeni bir hayat kurmak için getirdiği Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde, ’geri...
  2. Eski JİTEM'ci Binbaşı Abdulkerim Kırca intihar etti

Eski JİTEM'ci Binbaşı Abdulkerim Kırca intihar etti

Eski JİTEM Diyarbakır Grup Komutanı Binbaşı Abdulkerim Kırca, bu sabah askeri lojmanlarda intihar etti. İsmi birçok faili meçhul cinayetle birlikte anılan PKK itirafçısı Abdülkadir Aygan’ın cinayetlerin talimatını vermekle suçladığı emekli Binbaşı Abdülkerim Kırca, bu sabah saatlerinde evinde ölü bulundu. İntihar ettiği sanılan Kırca'nın ölümüne ilişkin ilk raporda "Kafaya tek...
  3. Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim. * Ne?? - Ettim işte. * E nerden arıyosun şimdi çok yazmasın kapa ben ariyim bari. Para geçiyo mu oralarda sevaplarından kontör mü düşüyolar? - Ölmedim daha ama çok kötüyüm. * Oğlum sen ciddi misin? - Evet abi * Oğlum sen salak mısın? - Ya naapçam ben. * Naaptın önce onu bi de bana. - Lazervak içtim. * Neey? - Lazervak var ya abi onu diktim kafaya. * O ne lan?...
  4. 87 yaşında intihar etti

87 yaşında intihar etti

Evinin bahçesinde kendini astı. Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 87 yaşındaki bir kişi intihar etti. Taşkesti beldesinde yaşayan S.Ç., babası İ.Ç.'yi evinin bahçesinde hamak ipine asılı bir şekilde buldu. S.Ç., hemen durumu jandarma ve komşularına bildirdi. Cumhuriyet Savcısı ve jandarma ceset ve bahçede inlemelerde bulundu. Komşuları tarafından İ.Ç.'nin bir süredir akli dengesinde bozulma olduğu...
  5. Hayri Kozakçıoğlu Hayatı Hakkında Bilgiler

Hayri Kozakçıoğlu Hayatı Hakkında Bilgiler

hayri kozakçıoğlu hayri kozakçıoğlu kimdir hayri kozakçıoğlu hayatı Sevgili melekler, eski OHAL vallerinden Hayri Kozakçıoğlu bugün kalbinden tek kurşunla kendini vurarak intihar etti. Biz de bu sayfamızda Kozakçıoğlu hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Hayri Kozakçıoğlu, 1938 yılında Manisa İli Alaşehir İlçesi'nde doğdu. İlk ve ortaokulu Alaşehir'de, lise öğrenimini ise...

Sayfayı Paylaş