gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eski ve Yeni Haliyle Hadise

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hadise estetik hadise burun estetiği estetiksiz hali hadisenin estetiksiz hali hadisenin eski [​IMG]
    Gösteri dünyasında hemen herkesin uydugu kurallardan biridir... Şöhret basamaklarını tırmananlar gün gelir fiziksel görünüşlerinde beğenmedikleri yerleri de değiştirip yeniler. Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise de bu kuralı bozmamış. Soldaki kare Hadise henüz bugünkü kadar ünlü olmadan önce çekilmiş. Sağdaki ise ünlü olduktan sonra. Elbette her iki karede de Hadise çok genç ve çok güzel. Ama bir farkla. Aradan geçen zaman içinde genç şarkıcı burnunun görüntüsünü beğenmemiş olacak ki değiştirmiş. İşin doğrusu bu yenilik de onun güzelliğine güzellik katmış. İşte Hadise'nin bugünkü şöhretini yakalamadan önceki ve sonraki görüntüsü...

[​IMG][​IMG]

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eski ve Yeni Haliyle Hadise
    ozamanda cok sekermis bnce=)

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol pasikam

4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    estetiğin makyajın gözünü seviym neyken ne oluyolar sağol

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok seviyorum hadiseyi

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yemin ederim evrim gecirmis

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    estetik ve makyaj mucizesi işte.....

melike gunduzalp bunu beğendi.
  9. cansu ecem

cansu ecem Forum Okuru

hadise abla mühtiş olmuş ben hadise ablayı çooook seviyorum harika müzik yapıyor şarkı tarzıyla duruşuyla harika bir kız çoook tatlı kendisi süper tanışmak istiyorum ve fotorafı istiyorum kendini iyii bak öptüm byyy

10. nurgül sinç

nurgül sinç Forum Okuru

ben nurgül oses türkiyeye gelicem beni unutma

çok güzelsin burun estetiksiz olsaydıda severdim sahnedeki duruşunla güzelliğinle 1. en güzel hen çok beyenilen kişisin 1 numarasın seni izlemeye gidiyorum o ses türkiye selam
    ben nurgül sinç kullanıcı adımı yazmasam bile adımı biliyosun biraz büyüyünce o ses türkiyeye katılıcam söz adımı unutma :*

11. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadını hiç sevmiom ben türk değlim diyip türklere laf ediodu. o kdr şehit öldüğünde çok ayıp seyler yaptıı.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ehhh önce ben hem ben vücudumu her haliyle seviyorum diyeceksin hem de burnunu yaptiracaksin yalan dünya...

13. esra25

esra25 Forum Okuru

hadise

o kadar estetik o kadar makyajdan sonra ben de süper olurdum.nesi güzel ya.estetikle kendini harika sanıyo iste.gerçek anlamda güzellik insanın kendi doğal güzelliğidir asl olan budur, doğustan gelen güzellik,sonradan yaptırılan değil.

14. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    makyajlı haliyle güzel olabilir ama makyajsız halini gördükten sonra gerçekten evrim geçiriyor.birazda kilolu.az zayıflasa daha iyi olur.ama birde anlamadığım şu var.bu ünlüler niye her kliplerinde her yerlerini açıyorlar.az daha kapalı giyinseler dikkat çekemeyecekler sanırım.erkeklerde bayram ediyor.kadın biraz ar namus taşımalı.ahireti düşünen kimse yok bunların hayatında.ALLAH doğru yola soksun..

15. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    doğal halleri daha güzel oluyoken bu estetik bilmem ne niye anlamıyorum hiç

Eski ve Yeni Haliyle Hadise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlerde eski ve yeni bir arada

Evlerde eski ve yeni bir arada

eski ve yeni evler Evlerde eski ve yeni bir arada Kışın soğuk günlerinin ardından evinizde yenilik yapmanın tam zamanı. Siz de bu günlerde aynı telaş içindeyseniz, sezonun modasını öğrenmeden karar vermeyin. Yeniliklerin mevsimi olan bahar, hayatımızı renklendirmeye başladı. Bunu da en çok evlerde görüyoruz. Pek çok kişi evini değiştirirken, buna imkanı olmayanlar da dekorasyonunda...
  2. Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

türk ünlülerin eski ve yeni halleri ünlülerin eski ve yeni halleri oyuncuların şimdiki kilolu sanatçıların Eskiden Çok Seksilerdi Ya Şimdi? 50 yaşından sonra kadınların hep genç ve güzel kalmaya ihtiyacı varmış gibi yazılır çizilir. Aslında zaman erkekleri de yaşlandırır. Testesterona bağlı olarak mı bilinmez çabuk yaşlanan ve 'neydiler ne oldular' dedirten, geçmişte 'yaşayan en...
  3. Hadise Hadise ve yine Hadise

Hadise Hadise ve yine Hadise

hadisenin evinin resmi hadisenin evinin içi evini göster resimleri içini göster Eurovizyon starımızın kendide kıyafetide çok iddialı... ewet güzel starımızın kıyafetini kim nerede nasıl yaratmış haberimizde.... umarız herşey bukadar güzel olur emeklerimizin karşılığını alırız ve 1. oluruz.... İŞTE HADİSE'NİN KUMAŞSIZ KOSTÜMÜ HADİSE'NİN OLAY KOSTÜMÜ SADECE AKSESUARDAN OLUŞUYOR... Aksesuar...
  4. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  5. trabzonun eski ve yeni hali

trabzonun eski ve yeni hali

sa bn yeniyim bunların hem eski hm yeni fotağraflarını koyarsanız ssevinirim

Sayfayı Paylaş