eskiler çok güzeldi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
eskiler çok güzeldi
tatlı cadı sementa izle tatlı cadı sementa eski pembe diziler trt pembe dizileri kyle masters
belki bi çoğunuz nerde o eski filmler diziler programlar diyosunuzdur bende çok derim hep eskiyi özlerim eskiden hangi diziler vardı hangi çizgi filmler vardı hatırlayanınız varmı? gelin hep birlikte hatırlayalım anılarımızı canlandıralım
mesela benim en sevdiğim çocuk programı susam sokağıydı şimdi olsa yine izlerim galiba sonra kara şimşek vardı konuşan akıllı araba kit ne diziydi ya bağımlıydık sonra dalla, hayat ağacı şeker kız kendy vardı şimdilik aklıma gelen bunlar haydi arkadaşlar sizde aklınıza gelenleri yazın bekliyorum paylaşımlarınızı

Ce: eskiler çok güzeldi

bunları hatırladınızmı tanıdınızmı?
hayatagaci.jpg

main1be5.jpg

kellyrutherfordwz1.jpg

hayat ağacı dizisindeki en sevdiğim ikili
sam whitemore
kyle masters

ayy cemoşum ne iyi yaptında bu konuyu açtın :D valla benim 21 senelik bir geçmişim var ....
bende şeker kız candy ye bayılırdım orda ted vardı hani kahverengi saçlı ayyyy aşıkktımm onaa :D

bide yıldız savaşçılarımı öle bişe vardı hani kızlarr takımdı bölee savaşçıya dönüşüyolardı.. ordadaa yakışıklı maskeli bir mamuru vardı :D

bilmem bunlarıı bilen var mı ? :D

154636.jpg

0000034801_20061021014804.jpg

dungeon_kirpik-minik-kus.jpg

300px-Kermit2005.jpg

en sevdiğim çocuk programı susam sokağıydı şimdi olsa yine izlerim çok izlediğim için adım kırpıktı küçükken benim ah ah anılara daldım birden

peki ya çocukluğumuza ait yiyecekler içecekler nelerdi hatırlayan varmı leblebi tozu gazoz bakkalda satılan o harika kurabiyeler ben hala öyle bi kurabiye yemedim tadı kokusu başkaydı delikli ve naneli şekelreler hatırladıklarım bunlar sizde hatırlarsanız paylaşın

peki ya çocukluğumuzun oyunları nelerdi sokakta gece yarılarına kadar oynadıklarımız köşe kapmaca yakan körebe, çelik çomak bunlar ne harika oyunlardı şimdiki çocuklara bakıyorum da sadece bilgisayarda olan kavga savaş oyunlarını oynuyolar sokağa çıkmayı bırakın pc başından kalkmıyolar eskiden pc yoktu ama çok güzel oyunlarımız vardı nerde şimdi bu oyunlar

Geri