gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

eskiler çok güzeldi

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tatlı cadı sementa izle tatlı cadı sementa eski pembe diziler trt pembe dizileri kyle masters belki bi çoğunuz nerde o eski filmler diziler programlar diyosunuzdur bende çok derim hep eskiyi özlerim eskiden hangi diziler vardı hangi çizgi filmler vardı hatırlayanınız varmı? gelin hep birlikte hatırlayalım anılarımızı canlandıralım mesela benim en sevdiğim çocuk programı susam sokağıydı şimdi olsa yine izlerim galiba sonra kara şimşek vardı konuşan akıllı araba kit ne diziydi ya bağımlıydık sonra dalla, hayat ağacı şeker kız kendy vardı şimdilik aklıma gelen bunlar haydi arkadaşlar sizde aklınıza gelenleri yazın bekliyorum paylaşımlarınızı

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: eskiler çok güzeldi
    bunları hatırladınızmı tanıdınızmı?

hayat ağacı dizisindeki en sevdiğim ikili
    sam whitemore
    kyle masters

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ayy cemoşum ne iyi yaptında bu konuyu açtın :D valla benim 21 senelik bir geçmişim var ....
    bende şeker kız candy ye bayılırdım orda ted vardı hani kahverengi saçlı ayyyy aşıkktımm onaa :D

bide yıldız savaşçılarımı öle bişe vardı hani kızlarr takımdı bölee savaşçıya dönüşüyolardı.. ordadaa yakışıklı maskeli bir mamuru vardı :D

bilmem bunlarıı bilen var mı ? :D

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

peki ya bunları hatırladınızmı?

[​IMG][​IMG][​IMG]

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    alf miydii kızz o hayvanın adı :D

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

en sevdiğim çocuk programı susam sokağıydı şimdi olsa yine izlerim çok izlediğim için adım kırpıktı küçükken benim ah ah anılara daldım birden

7. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    edi ile büdü :D

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

evet ms cim alf ti adı uzaylıydı ay ne çok gülerdik ya harika bi diziydi benim aklıma şimdilik bunlar geldi sizide paylaşıma bekliyorum melekler

9. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

peki ya çocukluğumuza ait yiyecekler içecekler nelerdi hatırlayan varmı leblebi tozu gazoz bakkalda satılan o harika kurabiyeler ben hala öyle bi kurabiye yemedim tadı kokusu başkaydı delikli ve naneli şekelreler hatırladıklarım bunlar sizde hatırlarsanız paylaşın

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

peki ya çocukluğumuzun oyunları nelerdi sokakta gece yarılarına kadar oynadıklarımız köşe kapmaca yakan körebe, çelik çomak bunlar ne harika oyunlardı şimdiki çocuklara bakıyorum da sadece bilgisayarda olan kavga savaş oyunlarını oynuyolar sokağa çıkmayı bırakın pc başından kalkmıyolar eskiden pc yoktu ama çok güzel oyunlarımız vardı nerde şimdi bu oyunlar

11. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hahahaaa Alf vardı ne gülerdik ona.. Bill Cosby Show vardı ve bayılırdık Cosby ailesinin tatlı yaşamına. J.R'ın da fotoğrafını gördüm yukarıda... Kötü adam J.R. :D Susam Sokağını ben de çok severdim. İzlerdim mutlaka kardeşim izlerken yanında...

Askeri kantinden gofret ve gazoz alırdık biz. Elimizde şekerlerle dolaşırdık. O gofretlerin tadı şimdi hiçbirinde yok o güzel haliyle tadı damağımda.

Geçmiş ne kadar uzak şimdi, ne kadar farklı geliyor. Bugünün gençlerinin çoğu bu bahsettiklerimiz konusunda çok da sempatik değiller. Yarının gençleri de onları anlayamayacaklar.

Yaşam döngüsünün bir getirisi bu, elde değil...

Değiştiremiyorsun...

Hayat devam ediyor, geçmiş gerilerde kalıyor, hatıralarda kalıyor, aynı duyguları sadece eski resimlere şöyle bir göz atarken özlemle hissediyorsun.

Çocukluğum güzelmiş, Alf'le, Cosby'lerle, Kara Şimşek'le... Hayat Ağacıyla... Biz pembe dizi furyasının ilk kuşaklarıyız :D

İçimi bir garip ettin Cemoşum ya. Ellerine, yüreğine, zihnine sağlık. Ben daha buraya çok şeyler yazarım.

12. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

bide yerli dizilerimiz vardı kaynanalar uzaylı zekiye bide bi dizi vardı yıldız kenterle eşi şükran güngörün oynadıkları esmer bacı kalfa vardı ama adını hatırlayamadım hatırlayan olursa yazsın lutfen

13. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

hafızamı baya zorladım ve bir iki şey aklıma geldi nihayet perihan abla dizisi vardı mesela aklıma gelenlerden lessi vardı dur bide eşime soramda gelem kopya çektim geldim hehe
    şahin tepesi diye bi dizi vardı birde çarlinin melekleri himen diye bir çizgi film vardı ha bide orko vardı himende dediyin gibi hiç gece yarılarına kadar sokakta oynamadım ama gündüzleri yakartop 9 taş oynadığımızı hatırlıyorum bişey daha vardıa adını çıkaramadım bir türlü aklıma yeni bişeyler gelirse yine yazarım

14. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Uzaylı Zekiye vardı evet ya. Ne komik geliyor şimdi bana. Charlie'nin Melekleri, Dallas...

Bizimkiler'in ilk zamanları vardı, Pazar akşamı yayınlanırdı. O başlayınca üzülürdüm hep, çünkü ondan sonra yatmak zorunda olurduk ve ertesi gün okul başlardı :D

Perihan Abla'yı çok severdim ben. Acayip bilgili ve akıllı gelirdi bana küçükken.

Anlatın anlatın kızlar, hatırladıkça içim garip oluyor.

15. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ne güzel bi diziydi uzaylı zekiye bayırlık onu izlerken sadece trt vardı bir zamanlar tek kanallı günler gece kapanış istiklal marşıyla olurdu sabahta açılış şimdiki gibi dizi dolu değildi tabi bi kaçtane diziler vardı ilgiyle izlerdik dizi gününü saatini sabırsızlıkla beklerdik tatlı cadı sementa vardı ona bakar bizde burnumuzu hareket ettirmeye çalışırdık çok komik olurdu ama beceremezdik
    işte bizden bir dizi kaynanalar nuri kantar,nuriye kantar, döndü, ve tijen ve timur bir zamanlar vazgeçilmezimizdi
    [​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    ve uğurlugil ailesi bacı kalfa ne çok izlerdik şimdi bi çoğu hayatta değiller ama yaptıkları işlerle kalıcılar gönlümüzde yaşıyorlar
    [​IMG][​IMG]

eskiler çok güzeldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Eskidendi, Çok Eskiden

Sezen Aksu - Eskidendi, Çok Eskiden

Hani erken inerdi karanlık Hani yağmur yağardı inceden Hani okuldan, işten dönerken Işıklar yanardı evlerde Hani ay herkese gülümserken Mevsimler kimseyi dinlemezken Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken Hani herkes arkadaş Hani oyunlar sürerken Hani çerçeveler boş Hani körkütük sarhoş gençliğimizden Hani şarkılar bizi henüz bu kadar incitmezken Eskidendi, eskidendi, çok eskiden Şimdi ay...
  2. çok güzeller.

çok güzeller.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eskidendi, çok eskiden...

Eskidendi, çok eskiden...

Hani erken inerdi karanlık, Hani yağmur yağardı inceden, Hani okuldan, işten dönerken, Işıklar yanardı evlerde, Eskidendi, çok eskiden. Hani ay herkese gülümserken, Mevsimler kimseyi dinlemezken... Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken, Eskidendi, çok eskiden. Hani hepimiz arkadaşken, Hani oyunlar tükenmemişken, Henüz kimse bize ihanet etmemiş, Biz kimseyi aldatmamışken,...
  4. çok basit eski kazaktan yastık yapımı!!!!!

çok basit eski kazaktan yastık yapımı!!!!!

Eski kazaklarınızı değerlendirmek ister misiniz? İşte süper bir yöntem. Alın kazaklarınızı yaka kısmının altından kesin dikin ve işte sonuç. Yastığın cepli olması olaya ayrı bir hoşluk katmış. Cebe gözlük, kumanda, telefon gibi her an size lazım olacak eşyalarınızıda koya bilirsiniz deneyin çok basit evinize renk katın....
  5. Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

eski ramazanlar, anıları, gelenekleri, yemekleri, terbiyesi hakkında genel bilgiler burda sevgili melekler aklıma eski ramazanlargeldi ve konu açmak istedim:D eskiden ansıldı ramazanlar? herkeste bir telaşş bir koşturmaca iftar heycanıı ellerde ekmekler pideler iftara yakın komşularda bir telaş herkes bir birine yemek verir hatta yarışırlardıı iftar davetleri olurdu tüm akrabalar...

Sayfayı Paylaş