gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

eskimeyen düşüncesin şimdi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eskimeyen düşüncesin şimdi
    Emeğine sağlık *****....

eskimeyen düşüncesin şimdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  2. Şimdi yine düşündüm SENİ

Şimdi yine düşündüm SENİ

. Gece saatin 3ü; Şimdiye kadar rüyalarımda olmalıyken, Sigaramın dumanına daldığım bir hayal oldun... BU GECE!!! Garip bir şekilde etrafa bakındım. SANKİ... Sanki dedim kendi kendime, Daha önce bu sahneyi görmüştüm. Yine aynı masa, Yine aynı sandalye, Yine aynı masamdaki bir bardak su... Neydi eksik olan SENCE!!! Keşke der ya hani insan; Paha biçilmez şeyler...
  3. Eskimeyen Sevgilim

Eskimeyen Sevgilim

hayatıma hoşgeldin sevgilim hayatımda bir seni sevdim bir sana yandım dinle Eskimeyen Sevgilim Bunca şiir yazdım, bunca aşkı anlattım Bir gün yılların ardından gelen Eski değil eskimeyen sevgilim Seni de yazacak mıydım satırlarıma. Sen ve aşkın dizelerde mısralarımı dolduracak Yazdığım belki de en uzunşiir olacak Satırlarda özlemlerim dinecek Mısralarda hasretimi bitecek. O bal rengi...
  4. Eskimeyen Yürek Acım

Eskimeyen Yürek Acım

ALDIĞIM VERDİĞİM NEFESİM SENSİN DAMARLARIMDA TAŞIDIĞIM KANA İŞLEMİŞSİN SENİ İÇİMDEN ATMAKMI ASLAAA!!! ne kadar uzak olursan ol yakınsın sevdama... hoşçakal güzel insan haketmediğim sevgin sende kalsın canım yanıyor zaten taşıyamam onu ağır geliyor sırtıma yüklenen yükler beni unut olur mu sadece unut ve mutlu ol... ben her gece ağlasamda hakettim boşver sen sakın üzülme... eskimeyen...
  5. Eskimeyen Makyaj Trendleri....

Eskimeyen Makyaj Trendleri....

Makyaj Trendleri Eskimeyen Makyaj Trendleri Her zaman kullanılan eskimeyen makyaj trendlerini biliyormusunuz??? Size hangisi veya hangileri uygunsa hangisini tercih ediyorsanız buyrun kullanın eminimki bütün meleklere yakışacaktır....Burada da makyaj hakkında bilgiler yer alıyor merak edenler için.... Bu makyaj trendleri hiç eskimiyor! Yeni makyaj trendleri ne olursa olsun bazı makyaj...

Sayfayı Paylaş