Eskimo nasıl yapılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

eskimoların kıyafetleri eskimo kıyafetleri eskimo nasıl yapılır nelerden yapılır neden Çocukluğumun en çok özlediğim şeylerinden biride eskimolar:)
    Sıcak havalarda yaptığımız eskimolarla serinlemeye çalışırdık.Gerçi bizler o zamanlar aktarcıdan alınan eskimo boyaları vardı onlarla yapardık ama ben sizlere gayet basit her evde olan malzemeyle eskimo yapılışı hakkında bilgileri vermek istiyorum malzememiz için gerekenler sadece limon ve şeker eskimo yapılışı ise şöyle:
    MALZEMELER
    1 limon
    şeker

HAZIRLANIŞI
    Limonun suyunu bir bardağa sıkın ve tatlanması için az şeker ekleyin. Bardağı buzluğunuza koyun ve 5-6 saat bekleyin. İşte size mükemmel bir eskimo.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sımdı mey-buz dıolar bıde .. acılımıda meyveli buz olmalı...

Eskimo nasıl yapılır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. eskimo öpücüğü..

fransız öpücüğü nasıl yapılır eskimolarda evlilik eskimo öpücüğü eskimo tupu eskimolarda cinsel yaşam "Eskimo Öpücüğü" Fransız öpücüğünü herkes bilir ya eskimo öpücüğünü? Dondurucu soğuk eskimoların öpüşme şekillerini de etkilemiş... Dondurucu soğukta nasıl öpüşülür dersiniz? Merak edenler için işte yanıtları.. Sıcak bölgelerdeki insanlar dokunarak birbirini harekete...
  2. Buzdan Eskimo Evleri Nasıl Isınıyor?

eskimo evleri eskimo evleri, nasıl ısınır, nasıldır, igloo, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Elime buzlu bir bardak kola almış içerken,gözüm bardağın içinde ki buz parçasına takıldı.Kolanın daha soğumamış olması sebebiyle hızla eriyordu.Buzun insanoğlu için kışın ne büyük bir azap yazınsa ne büyük bir keyif olduğunu düşündüm.Bizler yazı da kışı da...
  3. Çorba Diyeti Nasıl Yapılır?

çorba diyeti, çorba diyeti yapımı, çorba diyeti nedir Sevgili melekler, diyetlerde öncelikle amaç mideyi kalorisiz gıdalarla doldurarak acıkmayı geciktirmektir. Bu noktada çorbalar imdada yetişir. Yapılan bilimsel çalışmalar özellikle çorbanın tokluk hissini arttırdığını destekliyor. Ana yemek öncesi tüketilen çorba midenin hacmini doldurmakta ve diğer yemeklerin daha düşük miktarda...
  4. Yumurtlama Testi Nasıl Yapılır?

yumurtlama testi nedir,yumurtlama testi nasıl yapılır,yumurtlama testi nasıl çalışır,ovülasyon testi nasıl yapılır,ovülasyon testi hakkında bilgiler yumurtlama (ovülasyon) testi nasıl çalışır? yumurtlama testi, Luteinizan Hormon (LH) seviyesinin yükselmesini tespit eder. LH-piki olarak da adlandırılan bu ani, dramatik ve hızlı LH yükselmesinin ardından 24-36 saate kadar ovülasyon...
  5. Evde doğum nasıl yapılır?

evde doğum yapmak zararlımıdır,evde doğum yapabilirmiyim,evde doğum yapmanın sakıncaları,evde doğum yapanlar,evde doğum hakkında bilgiler Gebelik takipleri süresince evde doğumun uygun olduğuna uzman doktorların karar vermesi gerekir, ayrıca evde doğum sırasında gerektiğinde hastayı hızla hastaneye ulaştırmak için gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Buna "planlı evde doğum" denir....

Sayfayı Paylaş