Eskimo nasıl yapılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Kayıt: 25 Temmuz 2007

eskimoların kıyafetleri eskimo kıyafetleri eskimo nasıl yapılır nelerden yapılır neden Çocukluğumun en çok özlediğim şeylerinden biride eskimolar:)
    Sıcak havalarda yaptığımız eskimolarla serinlemeye çalışırdık.Gerçi bizler o zamanlar aktarcıdan alınan eskimo boyaları vardı onlarla yapardık ama ben sizlere gayet basit her evde olan malzemeyle eskimo yapılışı hakkında bilgileri vermek istiyorum malzememiz için gerekenler sadece limon ve şeker eskimo yapılışı ise şöyle:
    MALZEMELER
    1 limon
    şeker

HAZIRLANIŞI
    Limonun suyunu bir bardağa sıkın ve tatlanması için az şeker ekleyin. Bardağı buzluğunuza koyun ve 5-6 saat bekleyin. İşte size mükemmel bir eskimo.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Kayıt: 14 Haziran 2009

sımdı mey-buz dıolar bıde .. acılımıda meyveli buz olmalı...
Eskimo nasıl yapılır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. eskimo öpücüğü..

fransız öpücüğü nasıl yapılır eskimolarda evlilik eskimo öpücüğü eskimo tupu eskimolarda cinsel yaşam "Eskimo Öpücüğü" Fransız öpücüğünü herkes bilir ya eskimo öpücüğünü? Dondurucu soğuk eskimoların öpüşme şekillerini de etkilemiş... Dondurucu soğukta nasıl öpüşülür dersiniz? Merak edenler için işte yanıtları.. Sıcak bölgelerdeki insanlar dokunarak birbirini harekete...
  2. Eskimolar buzdan evlerini nasıl ısıtıyorlar

eskimolar evlerini nasıl ısıtıyorlar Eskimolar adina igloo denen buzdan evler yaparlar. Bu evlerin yalitimi çok önemlidir. Ana yapiyi olusturan buz bloklarinin arasi karla sivanarak tikanir. Iyi bir igloonun kapisi da yer üstünde olmaz. Içeri girip çikarken kapinin açilip kapanmasi, içerdeki sicak havanin disari kaçmasina soguk havanin içeri dolmasina neden olur. Bundan dolayi buzdan bir ev...
  3. Buzdan Eskimo Evleri Nasıl Isınıyor?

eskimo evleri eskimo evleri, nasıl ısınır, nasıldır, igloo, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Elime buzlu bir bardak kola almış içerken,gözüm bardağın içinde ki buz parçasına takıldı.Kolanın daha soğumamış olması sebebiyle hızla eriyordu.Buzun insanoğlu için kışın ne büyük bir azap yazınsa ne büyük bir keyif olduğunu düşündüm.Bizler yazı da kışı da...
  4. eskimolar

1. Kutup ayısı 2. Kutup Sumru’su 3. Kutup tavşanı 4. Kutup tilkisi 5. Lemmingler 6. Misk öküzü
  5. Evde parfüm nasıl yapılır?

Parfümlerin cep yakan fiyatlarının ve bilinmeyen ve günümüz ticaret hayatında var olan risklere rağmen gündelik koşuşturmalarımız parfümü zaruri hale getirmektedir. Bazı insanlar bünyeleri gereği çok aşırı terlerken bazıları da ne kadar yoğun tempoda çalışırsa çalışsın bir gram terlememektedir. Bu tür insanlar parfüme çok ihtiyaç duyamaz ve hatta parfüm kullananları tenkit dahi edebilir. Ama...

Sayfayı Paylaş