gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eskimolar ne yerler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

fok balina su aygırı ve balık etiyle beslenirler

eskimolar ne yerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskimo öpücüğü..

eskimo öpücüğü..

fransız öpücüğü nasıl yapılır eskimolarda evlilik eskimo öpücüğü eskimo tupu eskimolarda cinsel yaşam "Eskimo Öpücüğü" Fransız öpücüğünü herkes bilir ya eskimo öpücüğünü? Dondurucu soğuk eskimoların öpüşme şekillerini de etkilemiş... Dondurucu soğukta nasıl öpüşülür dersiniz? Merak edenler için işte yanıtları.. Sıcak bölgelerdeki insanlar dokunarak birbirini harekete...
  2. Eskimo nasıl yapılır?

Eskimo nasıl yapılır?

eskimoların kıyafetleri eskimo kıyafetleri eskimo nasıl yapılır nelerden yapılır neden Çocukluğumun en çok özlediğim şeylerinden biride eskimolar:) Sıcak havalarda yaptığımız eskimolarla serinlemeye çalışırdık.Gerçi bizler o zamanlar aktarcıdan alınan eskimo boyaları vardı onlarla yapardık ama ben sizlere gayet basit her evde olan malzemeyle eskimo yapılışı hakkında bilgileri vermek istiyorum...
  3. Ev kaplumbağası ne yer ?

Ev kaplumbağası ne yer ?

Kızlar tatildeydim ve evimdeki kaplubağaya yem vermeyi unuttum. Evdede yem yok acaba ev kaplumbağaları ne yer, nasıl beslenirler ? Şimdi ben marul yada ne bilim yeşillik vs versem yer mi bilginiz varmı lütfen çabuk olun kaplumbağam ölmesin yaaaa :S
  4. eskimo ve zenci çocuk

eskimo ve zenci çocuk

bana da lazım ödevim var kısa yanıtt olmazzzz!
  5. eskimolar

eskimolar

1. Kutup ayısı 2. Kutup Sumru’su 3. Kutup tavşanı 4. Kutup tilkisi 5. Lemmingler 6. Misk öküzü

Sayfayı Paylaş