gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Eskişehir İki Eylül Caddesi

Konu, 'İç Anadolu' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

eskişehir, merkez, iki eylül caddesi, ptt caddesi, esnaf sarayı yolu, resimleri burada

Canım Eskişehirim havası, suyu, insanları hepinizi özledim. Yollarını bile..

Bir kaç pozla Eskişehiri tanıtıyoruz..

Eskişehir İki Eylül Caddesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskişehir

Eskişehir

ESKİ350EHİR GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 13.652 km² Nüfus: 641.057 (1990) İl Trafik No: 26 İsa'dan önce birinci bin yılda Porsuk Nehri kıyılarında Frigyalılar tarafından kurulan Eskişehir Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisidir. Yunus Emre, Nasrettin Hoca gibi tarihi kişileri yetiştiren Eskişehir Lületaşı, çeşitli haslıklara iyi gelen sıcak su kaynakları ile de ünlüdür....
  2. Eskişehir Resimleri

Eskişehir Resimleri

eskişehir resimleri eskişehir eskısehır resımlerı
  3. Şebnem FERAH-İstiklal Caddesi Kadar

Şebnem FERAH-İstiklal Caddesi Kadar

Şebnem FERAH-İstiklal Caddesi Kadar Alnımdan akan ter Sana hiç değmedi Gözümden damlayan yaş Denizi bulmadi. Bir sokak gördüm rüyalarımda gecelerce Hiç sana çıkmadı. Sadece yarım saat tutuştuk elele O saat durmadı. Düşünüyorum, Ne kadar sevmiş olabilirim? Düşünüyorum, Sen ben gece ve bir yol. Başka birşey Yok elimde hafizamda. Düşünüyorum, Ne kadar yer etmiş olabilir ? İstiklal caddesi...
  4. Eskişehir Kaplıcası

Eskişehir Kaplıcası

eskişehir kaplıcaları Eskişehir kaplıcaları genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : eskişehir Su sıcaklığı :55°C Eskişehir il merkezindedir. Beş kaynaktan en önemlisi, kentin ortasından Porsuk çayı kenarından bir çatlaktan çıkar. Su bol olduğu için evlere de sıcak su dağıtımı yapılır. Oteli ve bir tarihi hamamı vardır. Sular en çok kalsiyum sülfat içerir. Eskişehir...

Sayfayı Paylaş