gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Eskişehir Meleklerim... Nerelerdesiniz???

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Bildiginiz gibi eskisehirde yeniyim ve henüz hic kafadengi arkadaşım yok...:cry: Umarım sizlerle burda tanışır sonrada bulursur arkadaş oluruz...
    benim bildiğim eskişehirde bı bkmgl bide cansu vardı... Daha hanginiz buradansınız meleklerim..

Yorumlarınızı bekliyorum beni yalnız bırakmayın :D:D

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hiçmi yok Eskişehir meleği yahuuu hadıng ama gelinde tanışalım:hayal:

3. bilgilitugba

bilgilitugba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eskişehir meleği adayıyım olur mu

Eskişehir Meleklerim... Nerelerdesiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskişehir

Eskişehir

ESKİ350EHİR GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 13.652 km² Nüfus: 641.057 (1990) İl Trafik No: 26 İsa'dan önce birinci bin yılda Porsuk Nehri kıyılarında Frigyalılar tarafından kurulan Eskişehir Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisidir. Yunus Emre, Nasrettin Hoca gibi tarihi kişileri yetiştiren Eskişehir Lületaşı, çeşitli haslıklara iyi gelen sıcak su kaynakları ile de ünlüdür....
  2. Eskişehirden hic melek yokmu yaw:(

Eskişehirden hic melek yokmu yaw:(

Melekler ben eskişehirde yaşiyorum yokmu hiç aranizda eskişehirden olan??? Belki komşu çıkarız he???
  3. Eskişehir Kaplıcası

Eskişehir Kaplıcası

eskişehir kaplıcaları Eskişehir kaplıcaları genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : eskişehir Su sıcaklığı :55°C Eskişehir il merkezindedir. Beş kaynaktan en önemlisi, kentin ortasından Porsuk çayı kenarından bir çatlaktan çıkar. Su bol olduğu için evlere de sıcak su dağıtımı yapılır. Oteli ve bir tarihi hamamı vardır. Sular en çok kalsiyum sülfat içerir. Eskişehir...
  4. İslam İnancına Göre Melekler Nerede Yaşarlar?

İslam İnancına Göre Melekler Nerede Yaşarlar?

melekler islam inancında nerede yaşarlar nerededirler durdukları yer görevleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler İslam inancında imanın şartlarından biri de meleklere inanmaktır melekler :) Nurdan yaratılmış olup,Allah'ın emirlerini yerine getirmekle görevlidirler.Sayısını sadece Allah'ın bileceği meleklerden 4 büyük melek bildiğiniz üzere Cebrail,Mikail,İsrafil ve...
  5. Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik: Evet, kısmetse doğum...

Sayfayı Paylaş