gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eskişehir Resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

eskişehir resimleri eskişehir eskısehır resımlerı [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Eskişehir Resimleri
    çok güzel bir şehirmiş gerçektende resimler sayesinde tanıyoruz şehirlerimizi gerçi gönül ister heryeri görmek ama ellerine sağlık pasikacım

Eskişehir Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu Üniversitesi - Eskişehir

Anadolu Üniversitesi - Eskişehir

eskişehirde öğrenciye iş eskişehir öğrenciye iş anadolu üniversitesi yüzme kayıtları anadolu üniversitesi yüzme kayıtları 2010 2011 Anadolu Üniversitesinin temelini, 1958 yılında kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi oluşturur. 1982 yılında Anadolu Üniversitesine dönüşen kurumumuz, kısa zamanda yalnızca ülkemizin değil, dünyanın en büyük üniversiteleri arasında çağdaş, dinamik...
  2. Eskişehir

Eskişehir

ESKİ350EHİR GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 13.652 km² Nüfus: 641.057 (1990) İl Trafik No: 26 İsa'dan önce birinci bin yılda Porsuk Nehri kıyılarında Frigyalılar tarafından kurulan Eskişehir Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisidir. Yunus Emre, Nasrettin Hoca gibi tarihi kişileri yetiştiren Eskişehir Lületaşı, çeşitli haslıklara iyi gelen sıcak su kaynakları ile de ünlüdür....
  3. Eskişehir Kaplıcası

Eskişehir Kaplıcası

eskişehir kaplıcaları Eskişehir kaplıcaları genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : eskişehir Su sıcaklığı :55°C Eskişehir il merkezindedir. Beş kaynaktan en önemlisi, kentin ortasından Porsuk çayı kenarından bir çatlaktan çıkar. Su bol olduğu için evlere de sıcak su dağıtımı yapılır. Oteli ve bir tarihi hamamı vardır. Sular en çok kalsiyum sülfat içerir. Eskişehir...
  4. Eskişehir İki Eylül Caddesi

Eskişehir İki Eylül Caddesi

eskişehir, merkez, iki eylül caddesi, ptt caddesi, esnaf sarayı yolu, resimleri burada Canım Eskişehirim havası, suyu, insanları hepinizi özledim. Yollarını bile.. Bir kaç pozla Eskişehiri tanıtıyoruz..
  5. Eskişehir imsakiye 2011

Eskişehir imsakiye 2011

eskişehir imsakiye eskişehir imsakiye 2011 2011, eskisehir, imsakiye, iftar, sahur konulari burada melekler 2011 Yili, Ramazan ayi, ESKISEHIR ilimize ait imsakiyeye buradan ulasabilirsiniz meleklerim...

Sayfayı Paylaş