gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Eskisehirde iyi bayan kadin hastaliklari ve dogum uzmani bildiginiz varmi?

Konu, 'Türkiye Hastaneleri' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ben hala icime sinecek iyi bir doktor bulamadim kendime, aranizda eskisehirde güvenilir bir dogum uzmani varsa lütfen bana yazin. Ben suan 8. haftamdayim, ve hamileligimin basindan sonuna kadar güvene bilecegim icime sinecek bir doktor ariyorum.
    Mesajlarinizi bekliyorum

Eskisehirde iyi bayan kadin hastaliklari ve dogum uzmani bildiginiz varmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın olmanın iyi yönleri ve erkeklerin cevapları :)

kadın olmanın iyi yönleri ve erkeklerin cevapları :)

kadınların erkeklerden üstün yönleri kadınların üstün yönleri Erkek kıyafetleri giydiğimizde kimse dönüp bize bakmaz. SEn öYLe SaN Dünya yerle bir olsa da önce kadınlar we çocuklar! CenTiLMeNiz TatLıM dua eT Bize Sünnet olmayız. uheuheuh DoğuMu Ne YapICaz Yaşımız ne olursa olsun sokakta elma şekeri we pamuk helwa yiyebiliriz. BiziM iÇiN daHa iyi Her sabah traş olmak zorunda değiliz....
  2. Kadının ruhsal durumu şaffaf ve ince

Kadının ruhsal durumu şaffaf ve ince

cilt bakımı konsültasyon kartı Evet arkadaşlar kadın olmak hele anne olmak kolay değil komşumun bir rahatsızlığı nedeniyle gittiğimiz doktora hastalığın sebebini sorduğumuzda ilk sebep olarak ''Kadın Olman'' demişti. Düşününce gerçekten öyle kadının mutluluğu ruhsal durumuna yansıyor ardındanda sağlığına... KADININ ruhsal durumu, sağlığını ve dolayısıyla mutluluğunu direkt bir şekilde...
  3. Ünlüler ve hastaliklari

Ünlüler ve hastaliklari

aspergerli ünlüler asperger sendromlu ünlüler asperger sendromu olan sendromu okb li Atalarimiz bosuna dememis her güzelin bir kusuru var, insanlar nekadar güzel olursa olsun nekadar akilli ve zeki olursa olsun onalarinda bir kusuru var. Iste ünlülerin ve tarihe adini yazdiran dehalarin kusurlari... ALBERT EINSTEIN Albert Einstein kimdir? Yahudi asıllı Alman teorik fizikçi. 20. yüzyılın en...
  4. Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi??

Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi??

Slm kizlar ben allahin izniyle martta asilama yaptiracagim! Ben nette arastirdim ama herkes birsey söylüyor yani bir karar veremiyorum istiyorumki iyi bir dr olsun benimle iyi ilgilensin hastanede fazla rendevu sirasi olmasin ilk asilama oldugu icin hic bi fikrim yok... Yani kimse bir hastaneyi üst üstte 2 defa önermedi Herkes ayri ayri hastaneler söylüyor... Birileri bana tam olarak bir...
  5. KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR KORUNMA YÖNTEMLERİ İSTİYORUM SPIRALDEN KORKUYORUM :(

Sayfayı Paylaş