gebe
  1. ElmaliSekerim

ElmaliSekerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ElmaliSekerim tarafından paylaşıldı.

Ulke degistiriyorum.. Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum.. Kizlar iki ay sonra dugunum var ve ondan sonra eskisehirde yasamaya baslicam. Hollandada dogup buyudugum icin bu benim icin cok buyuk bir adim olacak. Aldigim karardan keisnlikle pisman degilim Turkiyede yasamak herzaman hayalimde vardi ama yinede icimde bi korku var. Haa birde biz adanali oldugumuz icin eskisehirde hic ailemiz yok.
    Sizden istedigim eskisehirin guzel ve guzel olmayan yanlarini bana anlatabilirmisiniz.
    Yardimlariniz icin simdiden cook tesekkekur ederiimm:oppucuk:

Turkcemde biraz bozuk kusura bakmayin..:utan:

Son düzenleme: 2 Haziran 2011
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    eskişehir deyince pat ben damlarım :) hayatım ben eskişehire gitmedim ama erkek arkadaşım orada okuyor ve çok güzel bir yer olduğunu söylüyor ve okumaya bende oraya gitcem.
    4 yıldır hayalim orası yaa... :)
    Öğrenci şehri tamamen. ama evlenip oraya yerleşmek nasıl bir şeydir bilemem hayat geçer mi bilemem :)

ama sevince her yer güzeldir hayatım.. her şehrin kötü yanı vardır. ama Türkiye'm güzeldir yaaaa :)

Şimdiden hayırlı olsun mutluluklar canım..

Bu arada Türkçe'n gayette iyi :)

3. ElmaliSekerim

ElmaliSekerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tskr ederim canim.
    Evet ogrenci sehri oldugunu duymustum. Ama haklisin Turkiyemin heryeri guzeldir.
    Insallah sende en kisa zamanda gidersin ozaman. :)

Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. teknik bilgi istiyorum

teknik bilgi istiyorum

merhaba sayın arkadaşlar nasılsınız? umarım yiysinizdir. bu bölümdeki kilitli konunun okuyucu sayısına baktığımda beni hatırladığınızı umuyorum. yedi günlük yasağım bu gün bitti. yedi gün önce yazdığım ve yasaklanmama neden olan konu hakkında bana bilgi verecek misiniz?ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. (konu eklediğinizde parağrafları ve satır başlarını nasıl düzenliyosunuz??)
  2. Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!!

Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!!

İstanbula şubat ayında atamam gerçeklecek inşallah Deniz kuvetlerinin veya askeriyeye ait ordu evlerinin semt olarak yerlerini biliyorsanız beni bilgilendirir misiniz nerede görevlendirileceğim hakkında tahmin yürütmek istiyorum şimdiden teşekkürler.
  3. lütfeen bilgi istiyorum !!!!

lütfeen bilgi istiyorum !!!!

arkadaşlar african mango isimli zayıflama ürünü kullanan varmı yada bu üründen bir bilgisi olan varsa bana bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar :humble::28:
  4. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.
  5. doğum sigortası hakkında bilgi istiyorum

doğum sigortası hakkında bilgi istiyorum

Doğum yapacağım 5 aylık gebeyim.Bebeğimin doğum masraflarını sigorta istiyorum ama hangi sigorta yatarak ya da ayakta yüksek oranda masrafları karşılıyor ve hiçbir pürüz çıkarmıyor?Bilen kullanan varmı?

Sayfayı Paylaş