gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

eskisevgiliniznikah memuru olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

memur: şimdi gelin ve damadı yerlerine alalım ( isimleri okur) gelin : aaaaa necati nasıl yaaaaaa memur: ben demiştim sana gün gelir devran döner diye
    gelin: necati ama amaa
    memur: bu nikah belediyenin bana verdiği yetkiyle biraz zor kıyılır
    gelin: ayyy

memure: yandın olum..
    damat: zıçtık
    memure: merhaba damat bey
    damat: merhaba memure hanım
    memure: benden sonra kaç kişinin canını yaktın gül gibi kızında başını mı yakıcan
    damat: memure hanım
    memure: yaaaa cenk efendi nasılmış böyle iyi mi
    damat : of off

gelin : aaaaaaaaa sertaç ne işin var senin masada
    memur: nikah masasınaaaaaaaaaaaaa oturdun işteeeeeeeeeeeeeeee ............
    gelin: ayrılırken ben seni hala seviyordum sertaç
    memur: artık çok geç tülin
    gelin: yok yaa geç sayılmaz aslında
    memur : ciddi misin
    gelin : kıy şu nikahı ne sevmesi be ben seni hiç sevmedim ki
    memur : unut kızım sen evliliği ben memur olduğum sürece mümkün değil vermem seni kimselere

2. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: eskisevgiliniznikah memuru olursa
    :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:süper

eskisevgiliniznikah memuru olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memur

Memur

Rüyada memur görmek , çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sıkıntı, bekleme, yorgunluk, işlerin aynı düzeyde kalması demektir. Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlanır. Rüyada memur dert, bekleme, yorgunluk, işlerin aynı düzeyde kalması demektir. Ciddi bir haber ve sorumluluk isteyen iştir.Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sikinti, bekleme, yorgunluk,...
  2. Vergi memuru

Vergi memuru

Rüyada vergi memurunu görmek, borcu ödemeye, yahutpolise, ya da elçiye veyahut emanetçiye isarettir. Rüyada vergi memurunu görmek, baskasinin islerine müdahale eden kimseye, musibet ve belalarin ve Allah (C.C.)'in onlar sebebiyle kisiyi günah ve hatalarindan temizleyen üzüntü ve kedere isarettir.
  3. vergi memurları

vergi memurları

vergi memurları:):):) Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş. Karsısına çıkan kaplumbağa: -'Tilki kardeş ne bu telaş?' -'Ormana maliyeciler gelmiş' demiş tilki. 'şimdi bir bakarlar bende kürk, hanımda kürk, çocuklarda kürk, dünyanın vergisini yazarlar.... ' Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış. Onu telaşlı gören leylek: -'Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş?' diye sormuş....
  4. Erzurumlu memur

Erzurumlu memur

Sabah erken gahiram,el yüzümi yihiram, Aynanin garşisina geçir,bene bahiram. Gari sofrayi gurir,çay dolmuş önde durir, Okula giden oglan bene dersini sorir. Bir cigara yahiram,çay başından gahiram, Vahit gelip çatanda,gravati tahiram. Çeketimi giyirem,paltomi ver diyirem, Aayahgabimi geyip,gapi çekip gidirem. Hava soyuh,tipi var,ağzin burnun sihi sar, Keyif senin,ister...
  5. Eski Sevgilin Nikah Memuru Olursa...

Eski Sevgilin Nikah Memuru Olursa...

Böyle bi durumu kimseye dilemiyorum meleklerim :D:D:D:D:D memur: şimdi gelin ve damadı yerlerine alalım ( isimleri okur) gelin : aaaaa necati nasıl yaaaaaa memur: ben demiştim sana gün gelir devran döner diye gelin: necati ama amaa memur: bu nikah belediyenin bana verdiği yetkiyle biraz zor kıyılır gelin: memure: merhaba damat bey damat: merhaba memure hanım memure: benden sonra...

Sayfayı Paylaş