gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ATV ekranlarının yeni sezon yepyeni ve iddialı dizilerinden biri olan"Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz" ilk bölümü ile seyircisi ile buluştu. Dizi de oldukça yakından tanıdığımız güçlü oyuncu kadrosu ve beğeni toplayacak bir konusu var. Dizinin konusu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için sizlere dizinin özet konusunu aktarıyoruz. --1405385.jpg

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Hızır isimli bir mafya babasının devlet ile iş birliği yaparak, silahlanmayı engellemeye çalışması anlatılacak. Başlarında Ünal’ın bulundu silah tüccarlarında oluşan bir mafyanın grubunun Hızır’dan şüphelenerek bir devlet elemanını öldürmesini istemesi ile başlar hikaye. Hızır iki ateş arasında kalmıştır:ya devlet ile işbirliği yapacak mafyaya ve silahlanmaya karşı savaşacak; yada Devletin önemli bir konumunda ki bir memuru öldürerek devletin istihbaratını karşısına alacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Zülfü Livaneli - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

zülfü livaneli eşkiya dünyaya hükümdar olmaz eşkiya dünyaya hükümdar olmaz zülfü livaneli Sene 1341 mevsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterine adını koydum Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Çok zamandır çektim kahrı zindanı Bize de mesken oldu Sinop'un hanı Firar etmeyilen buldum amanı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı Varilcioğlu...
  2. Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya

Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya

Bir yanimi sardi müfreze kolu Bir yanimi sasrdi var iki oglu Bes yüz atliyinan kestiler yolu Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz Yil bin üçyüz kirkbir mevsime uydum Sebep oldu seytan bir cana kiydim Katil defterime adimi yazdim Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz Sen aglama anam dertlerim coktur cektigim cilenin hesabi yoktur yigitlik yolunda üstüme yoktur Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz
  3. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz "Hızır"(Oktay Kaynarca) Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz "Hızır"(Oktay Kaynarca) Kimdir?

ATV ekranlarının yepyeni iddialı dizilerinden biri olan "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ilk bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Oktay Kaynarca dizide ki ismi ile "Hızır" hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için kendisinin biyografi bilgilerini sunuyoruz. Oktay KAYNARCA: (Hızır) kimdir? Oktay Kaynarca, 27 Ocak 1965’te Malatya’da...
  4. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Oyuncuları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Oyuncuları

Atv ekranlarına büyük bir giriş yapan iddialı yeni dizilerden biri olan "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizi konusu kadar kadrosun da yer alan güçlü oyuncuları ile de büyük bir beğeni aldı. Reyting rekorları kırması beklenen dizi de rol alan oyuncular ise şöyle; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Kenan Çoban: Son olarak Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi...
  5. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.ci Bölüm Yeni Fragman

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.ci Bölüm Yeni Fragman

ATV ekranlarının yeni olmasına rağmen kısa sürede birçok izleyeciyi ekran başına kilitmeyi başararak reytingleri altüst eden dizisi"Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" 8.ci bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Sizler için dizinin oynayacak yeni bölüm fragmanını paylaşıyoruz. [MEDIA]

Sayfayı Paylaş