gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Eşkiya

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada eşkiya görmek, arkanızda sizi destekleyen kişinin bu destekten yoksun bırakacağına işaret eder. Rüyada eşkıya görmek, sizi destekleyen bir kişinin bu desteği sizden çekeceğini bildirir. Yeni koşul ve durumların ortaya çıkacağını haber verir.Rüyada bir dag basinda eskiya ile karsilasip soyuldugunuzu görmek, maddi hayatinizda bir çok zarar göreceginize delalet eder. Bir eskiya ile tanisip onunla dost oldugunu gör-mek, islerinizde büyük aksamalar olacagina bu yüzden zarara ugrayacaginiza isarettir. Bazilarina göre; rüyada eskiya görmek sizi destekleyen bir dostunuz olduguna isarettir. Eskiya ile konusmak ve onunla hafif bir agiz kavgasi etmek, bir destekten yoksun olacaginiza, sizi koruyan bir kisinin artik sizi korumaktan vazgeçtigine delalet eder. Rüyasinda bir eskiya tarafindan yolunun kesildigini görmek malinin elinden gidecegine isarettir. Rüyasinda etrafina eskiyanin toplandigini ve fakat kendisinden bir sey alamadiklarini gören ölüm derecesinde hasta olur, sonunda iyilesir. Eskiyadan birinin kendisini soydugunu ve her seyini elinden aldigini gören bir belaya ugrar veya akrabasindan biri bir musibete ugrar. Rüya-sinda kendisinin yol keserek baska birisinin malini çaldigini gö-ren, mali çalinan kimse tarafindan bir zarara ugrar. Eskiya olarak daga çiktigini ve gelen geçenleri soydugunu gören, agir hasta olur ve sonunda ölür. Bir çok eskiyanin kendi yolunu kestiklerini ve bütün her seyini aldiklarini gören düsmanina üstün gelir.

Eşkiya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Zülfü Livaneli - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

zülfü livaneli eşkiya dünyaya hükümdar olmaz eşkiya dünyaya hükümdar olmaz zülfü livaneli Sene 1341 mevsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterine adını koydum Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Çok zamandır çektim kahrı zindanı Bize de mesken oldu Sinop'un hanı Firar etmeyilen buldum amanı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı Varilcioğlu...
  2. Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya

Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya

Bir yanimi sardi müfreze kolu Bir yanimi sasrdi var iki oglu Bes yüz atliyinan kestiler yolu Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz Yil bin üçyüz kirkbir mevsime uydum Sebep oldu seytan bir cana kiydim Katil defterime adimi yazdim Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz Sen aglama anam dertlerim coktur cektigim cilenin hesabi yoktur yigitlik yolunda üstüme yoktur Eskiya dünyaya anam hükümdar olmaz
  3. eşkiya farkı

eşkiya farkı

İrşad faaliyetinden dönen bir Osmanlı alimini dağ başında o günün eşkiyası çevirir. Birinin gözü hocanın köstekli saatine dikilmiştir. Hemen saldırır. Ama eşkiyabaşı'ndan serrt bir ihtarı almaktan da geri kalmaz: - Hocaefendinin saatine dokunma! Namazlarını o saatle kılıyor! Bir başka gün, tarladaki çeşme başında, çocuğuyla yemeğini yemekte olan bir kadını ablukaya alan eşkiya, kadının...
  4. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

ATV ekranlarının yeni sezon yepyeni ve iddialı dizilerinden biri olan"Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz" ilk bölümü ile seyircisi ile buluştu. Dizi de oldukça yakından tanıdığımız güçlü oyuncu kadrosu ve beğeni toplayacak bir konusu var. Dizinin konusu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için sizlere dizinin özet konusunu aktarıyoruz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Hızır isimli...
  5. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Oyuncuları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Oyuncuları

Atv ekranlarına büyük bir giriş yapan iddialı yeni dizilerden biri olan "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizi konusu kadar kadrosun da yer alan güçlü oyuncuları ile de büyük bir beğeni aldı. Reyting rekorları kırması beklenen dizi de rol alan oyuncular ise şöyle; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Kenan Çoban: Son olarak Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi...

Sayfayı Paylaş