gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Eskiyen Jeanlar değerleniyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Jeandan abajur yapımı Kot kumaşı değerlendirme
    Kot kumaşlarından abajur modeli yapabilirsiniz meleklerim. Kot kumaşları depğerlendirme ile ortya çok hoş şeyler çıkartmak mümkün. Ceplerden yapılan bölmeli örnekte hoş olmuş.

ŞIPIDIK bunu beğendi.
Eskiyen Jeanlar değerleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskiyen coraplar

eskiyen coraplar

simdi bu basligi gorup tikliyan herkes eskiyen yada kuculen coraplarla ne yapilabilir fikirlerini gormeyi umut ediyo eminim ama tam tersi ben size sormak istiyorum evimde eskimis ve kuculmus o kadar corap varki atmayada kiyamiyorum vardir bi fikriniz ne yapabilirim melekler...bi fikir verin...
  2. Eskiyen Gazetelikleri Yenileyin

Eskiyen Gazetelikleri Yenileyin

Eskidiği için kullanmadığınız kumaş gazeteliklerini boyama ve aplike yöntemiyle yeniden kazanabilirsiniz... Malzemeler:İki farklı renk kumaş, akrilik boyalar, boyutlu boya, fırça makas, kalıp, iğne iplik. • Önce gazeteliğinizin yeni bir çehreye bürünebilmesi için ne yapmanız gerektiğini saptayın. Eğer sadece ahşap bölümünün boyası problemi ise gazeteliğin kumaş kısmını sökerek ahşap bölümü...
  3. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  4. Eskiyen tişörtünüzü eteğe dönüştürün

Eskiyen tişörtünüzü eteğe dönüştürün

Yavaş yavaş dolaplardan yazlıkların çıkma vakti geldi artık.Bakın bakalım eskiyen yada artık giymekten sıkıldığınız tişörtleriniz olabilir.Peki bunları değerlendirelimmi arkadaşlar?Atmadan önce değerlendirmeyi seven hanımlarımız için eskiyen tişörtlerinizden yapabilecekleri,basamak basamak yapılışıyla hoş bir etek modeli.

Sayfayı Paylaş