gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

eskiyen kasetleri atmayın bakın böyle takı oluyor

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

eskiyen kasetleri atmayın bakın böyle takı oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...

eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...

Eskiyen kazaklarınıza atmayın. Bu örnekte olduğu gibi onlardan çanta yapabilirsiniz. kazaklarda istediğiniz şekilde oval veya kare veya dikdörtgen şeklinde gövdeyi kesip dikiyoruz çanta sapları hazır satılıyor olmadı onlarıda kestiğimiz kazaklardan hazırladığımız şeritlerden saç örgüsü yapabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken bir noktayı atlamayalım. Örgüden keseceğimiz gövdenin esneyerek...
  2. eski kasetleri atmayın

eski kasetleri atmayın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eskİyen Naylon Çoraplari Atmayin!!

Eskİyen Naylon Çoraplari Atmayin!!

1.Bacak kısmını kesin ve banyoda sabun kırıklarını içine koyup öyle kullanın 2.Bacak ve bel kısımlarını kesip kendinize sayısız lastik toka yapabilirsiniz 3.Aseton ile ikisi müthiş uyumludur ojelerinizi kestiğiniz küçük çorap parçaları ile temizleyebilirsiniz 4.Bir bacağına naftalin yada koku koyup dolabınıza bağlayabilirsiniz 5.Bel ve bacaklardan kestiğiniz parçalarla kağıtları bir arada...
  4. Eskiyen giysilerinizi atmayın işe yarar hale getirin

Eskiyen giysilerinizi atmayın işe yarar hale getirin

parşömen kağıdı ne işe yarar eskileri atmayın dikiş makinesi ne işe yarar parşömen Eskileri atmayın, renklendirin... Evde kulanmadığınız bir tişörtünüz ya da bir bez parçanız var ve bunları çok amaçlı kulanmak istiyorsunuz ama bir türlü işin içinden çıkamıyor musunuz? Kullanmadığınız tişörtleriniz ya da kumaşlarınız için, size çok güzel bir önerimiz olacak. Neden kumaşlarınızı...
  5. yaşlılık böyle oluyor

yaşlılık böyle oluyor

YAŞLI BİR ÇİFT, EVLİLİKLERİNİN altın yılını kutluyordu. Kahvaltı yaparken, kadın şöyle düşündü: “Elli yıl boyunca hep kocamı düşündüm ve ekmeğin kabuklu bölümünü ona verdim. Hiç olmazsa bugün bu tadı ben tatmak istiyorum.” Kadın bu düşünceyle ekmeğin kabuklu bölümüne yağ sürüp, öteki kısmını kocasına verdi. Düşündüğünün tersine, kocası bu durumdan çok mutlu oldu, karısının elini öptü ve şöyle...

Sayfayı Paylaş