gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Eskiyen kazaklarınıza atmayın. Bu örnekte olduğu gibi onlardan çanta yapabilirsiniz. kazaklarda istediğiniz şekilde oval veya kare veya dikdörtgen şeklinde gövdeyi kesip dikiyoruz çanta sapları hazır satılıyor olmadı onlarıda kestiğimiz kazaklardan hazırladığımız şeritlerden saç örgüsü yapabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken bir noktayı atlamayalım. Örgüden keseceğimiz gövdenin esneyerek sarkmaması için örgüyü dik kullanmalıyız

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...
    teşekkürlerrr paylasımm içinn :)

eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskİyen Naylon Çoraplari Atmayin!!

Eskİyen Naylon Çoraplari Atmayin!!

1.Bacak kısmını kesin ve banyoda sabun kırıklarını içine koyup öyle kullanın 2.Bacak ve bel kısımlarını kesip kendinize sayısız lastik toka yapabilirsiniz 3.Aseton ile ikisi müthiş uyumludur ojelerinizi kestiğiniz küçük çorap parçaları ile temizleyebilirsiniz 4.Bir bacağına naftalin yada koku koyup dolabınıza bağlayabilirsiniz 5.Bel ve bacaklardan kestiğiniz parçalarla kağıtları bir arada...
  2. Şık Örgü Kazaklar

Şık Örgü Kazaklar

örgü kazaklar şık örgü kazaklar şık kazak örgükazaklar en
  3. Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Hanımlar kışlıklarınızı kaldırırken eskiyen kazağınızı ayırın.Çünkü size bir önerim var.Eskiyen yada artık giymekten sıkıldığınız kazaklarınızla çok şık bir çanta yapabilirsiniz.Adım adım yolları izleyin,uygulayın,dikin ve hoş bir çantaya sahip olun.İsterseniz minik kızlarınız içinde yapabilirsiniz.
  4. Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü tutukunları sizler için hoş modeller buldum,isteyene kazak isteyene şapka;ister kendinize ister sevdiklerinize nasıl arzu ederseniz gülegüle örün giyinin:)

Sayfayı Paylaş