gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Eskiyen kotlarınızdan kot çanta yapın.İşte modeller

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kottan çanta nasıl yapılır kot etekten çanta yapımı kot nasıl yapılır harika modelleri yapılışı
    Eskiyen kotlardan bir üretkenlik daha arkadaşlar.Şimdide eskiyen kotlarımızı çantaya dönüştürüp kullanabiliriz.Kotunuz eskidiyse,artık onu giymekten sıkıldıysanız,işte size bir harika öneri daha.Fikir ve modeller bizden,el becerinizi sergilemek sizden:) Kolay gelsin...

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    harika modeller cnm emeğine sağlık bende eskiyen kotları asla atmam hatta kıyafetleride atmam inanılmaz modellere çeviririm :D harikA BİR GERİ DÖNUŞUM OLUYOR :d HEMDE KENDİ EMEĞİ İNSANA ÇOK YAKIŞIYOR :d

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ayy bunlardan yapmam lazımm cokk güzel bir fikir verdimm bana sagol...

Eskiyen kotlarınızdan kot çanta yapın.İşte modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kot Çanta Modelleri-Uygulamalı

Kot Çanta Modelleri-Uygulamalı

kot çanta modelleri kottan çanta modelleri genç kızlar için kot modeli uygulamalı
  2. Örgüyle kotun birleşiminden  çanta modeli

Örgüyle kotun birleşiminden çanta modeli

kottan çanta nasıl yapılır kottan çanta neler yapılır modelleri örgü modelleri
  3. Eskiyen kotlarınızın üzerini işlemeniz için işleme modelleri

Eskiyen kotlarınızın üzerini işlemeniz için işleme modelleri

etamin minder örnekleri Dünyanın en tatlı melekleri; sevdiğiniz ve atmaya kıyamadığınız yada bir müddet kullandıktan sonra farklı bir modele çevirmek istediğiniz kotlarınız için kotun üzerinde uygulanabilecek yapımı kolay ve kotun üzerinde hoş bir görünüm sağlayacak özellikle kotlarınızın eskiyen ,yıpranmış, delik olan yerlerini kapatmak için ideal bir yöntem :) işte harika işleme örnekleri...
  4. Kot Çanta Modelleri 2010

Kot Çanta Modelleri 2010

kot çanta modelleri kot çanta modelleri uygulamalı 2010 2010 canta Kızlar kot çantalara bayıldım ben kendimde yaparım kotlarımdan kolay oluyor:)
  5. Kottan yapılmış çanta modelleri

Kottan yapılmış çanta modelleri

kottan çanta yapımı Kottan yapılmış,üzerileri pul ve boncukla emek verilerek işlenmiş çanta modelleri,siz çanta severlerin beğenilerinize sunuyorum hanımlar.

Sayfayı Paylaş