gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Eskiyen sandalyenizi cıvıl cıvıl hale getirin işte yapımı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Eskiyen ama hala işe yarayan sandalyenizi renkli hale getirip balkonunuzda yada çocuk odasında hatta mutfağa uygun şekillerle tasarlıyıp mutfağınızda kullanabilirsiniz. Evet ben varım ve yaparım diyorsanız buyrun kolay gelsin hanımlar:)

Gerekli malzemeler:
    Eski ahşap bir sandalye, zımpara kâğıdı, tebeşir, iki küçük ve orta boy fırça, akrilik boya ve cila için vernik.

1) Sandalyenin dış yüzeylerini zımparalayarak varsa eski boyaları çıkarın ve pürüzsüz bir yüzey elde edin. Ardından tebeşir ile desenlerinizin dış çizgilerini çizin.
    2) Desenlerinizdeki ana renkleri tebeşir izinizin içinde kalacak şekilde boyayın ve kurumaya bırakın.
    3) Son rötuşlarla desenlerinizi süsleyin ve yine kurumaya bırakın
    4) Boyalar tamamen kuruduğunda bir kaba koyacağınız verniği iki kat tüm yüzeylere uygulayın ve son kez kurumaya bırakın.

Hoş bir fikir dimi hanımlar hadi becerilerinizi ortaya koyun,tasarlayın ve uygulayın görenler imrensin el becerinize hayran kalsın:)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş teşekkürler becerikli meleklere de kolay gelsin

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben yatak odamdaki sandalyeme bi güzellik düşünüyorum ama vaktim olmuyor

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Eskiyen sandalyenizi cıvıl cıvıl hale getirin işte yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cıvıltı

Cıvıltı

Rüyada kus civiltisi mutlulukla tabir olunur. Rüyada kus civiltisi isitmek, sevdiklerine kavusmakla yorumlanir.
  2. Eskiyen giysilerinizi atmayın işe yarar hale getirin

Eskiyen giysilerinizi atmayın işe yarar hale getirin

parşömen kağıdı ne işe yarar eskileri atmayın dikiş makinesi ne işe yarar parşömen Eskileri atmayın, renklendirin... Evde kulanmadığınız bir tişörtünüz ya da bir bez parçanız var ve bunları çok amaçlı kulanmak istiyorsunuz ama bir türlü işin içinden çıkamıyor musunuz? Kullanmadığınız tişörtleriniz ya da kumaşlarınız için, size çok güzel bir önerimiz olacak. Neden kumaşlarınızı...
  3. işte cıvıll cıvıl abiyelerr

işte cıvıll cıvıl abiyelerr

işte hanımlar sizler için harika cıvıl cıvıl abiyeler...buyrun yakından bakın:):)
  4. Moschino cıvıl cıvıl babetler

Moschino cıvıl cıvıl babetler

Cıvıl cıvıl çok şık ve zarifler boy sorunu olmayanlar ve meraklıları için bakın bi çok beğendim ben bunları..

Sayfayı Paylaş