gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşler arası muhabbet olması için dua var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, bana yardım edin. Eşimle aramızda bazı problemler var ve duyduğuma göre eşler arası muhabbet için kuvvetli dualar varmış. Acaba bildiğiniz var mı ? Acil lazım ne olur yardım edin bana ;(

nurrrr bunu beğendi.
  2. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende şu hemen hemen herkezin evinde olan güllü yasin denilen kitaptan var.onda böyle bi dua gözüme çarpmıştı sanki.akşam bakar yarın sana yazarım olurmu?

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Muhabbet için her kim ki sabah namazından sonra hiçbir kimse ile konuşmadan üç gün sabah namazından hemen sonra 101 kere bu esmai şerifeyi hulusu kalp ile okur ise deli divane olur

Bismillahirrahmanirrahim

Velâ havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.Ya kadim ya daim ya vetrü baid ya samed ya men lemyelit velem yulet velem yekünlehü küfüven ehat sallallahu teala aleyhi ecmain.

alıntıdır

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim öncelikle RABBİM aranızda soğukluk meydana getiren her ne varsA bunu bir an evvel def etsin diyorum ve sana şu ayeti tavsiye ediyorum TA-HA suresinin 39.ayeti kerimesini her gün 41 defa oku ; VE ELKAYTÜ ALEYKE MEHABBETEN MİNNİ ''

eşler arası muhabbet olması için dua var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhabbet duaları(aşk,sevgi,eşler için)

muhabbet duaları(aşk,sevgi,eşler için)

muhabbet duaları muhabbet duası sevgi ve duaları sevgi ve elgaytü aleyke mehabbeten minni Dünya dua üstünedir derler..Herşey için dua edebiliriz...İşte sizin için muhabbet duaları (Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni) Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2 rekatpeygamber efendimiz için 2 rekatda dileğimiz için namaz kılıp 21 gün boyunca günde 1 kere okuyun çok tesirlidir Allahu...
  2. Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

muhabbet için dua dua resmi resimleri Muhakkak bunu bilmeyen yoktur ki yer gök dua iledir.Ben de duaların faziletine gerçekten inananlardanım müthiş bi şekilde.Size şimdi evliliğinizde daha mutlu eşinizle daha muhabbetli olmanız için bir dua vereceğim ben gerçekten bu duanın faziletine inananlardanım ALLAHIn iznyle.Bu duayı da bana eşimle sıkıntılı olduğum bi dönemde ablam sölemişti.Ciddi...
  3. ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım
  4. Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Konuşacak birşeyler bulmakta zorlanıyoruz çoğu zaman ama gördüğüm kadarı ile herkes hemen hemen aynı. Muhabbetten kasıt iyilik güzellik ve birbirini sevmek ve saygılı olmak anlamında kızlar. Bunun için yani aile iç saadeti ve huzuru için sırlı bir dua var ise beniml paylaşır mısınız. Teşekkür edipyorum.
  5. Karabasan için dua  var mı?

Karabasan için dua var mı?

Karabasana, tıpta uyku felci deniyor. Doktorlar, kan dolaşımındaki düzensizliklerden ve psikolojik gerginliklerden kaynaklandığını bildirip şöyle diyorlar: Uyku sırasında, fizyolojik bir felç durumu olur, kaslar çalışmaz. İnsan, uykudan uyanınca hareket edemez, ses çıkaramaz. Sanki üstümüzde bir ağırlık varmış gibi, üstümüze biri çullanmış gibi olur. Az sonra kendiliğinden geçer. Karabasandan...

Sayfayı Paylaş