gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eşler arasında sır olması doğru mu?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

eşlerden itiraflar eşlerin itirafları eşler arası yalan Senelerce aynı yastığa baş koyan çiftlerin birbirlerine seneler sonra itiraf ettikleri sırları duyarız orda burda.Bazı sebepler engel olmuştur söylenmesine bu sırların yada bile isteye gizlenmiştir.Hayatın her türlüsünü paylaşan kadın ve erkek için kendi mahremiyet sınırları olmalı mıdır?
    Bir erkeğin/kadının kendi ile alakalı bir sırrı taşıması ne kadar doğru?

Eşler arasında sır olması doğru mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hak sahibi eşlerin hisseleri % 75’ten % 50’ye düşüyormuş doğru mu?

Hak sahibi eşlerin hisseleri % 75’ten % 50’ye düşüyormuş doğru mu?

Hak sahibi eşlerin hisseleri % 75’ten % 50’ye düşüyormuş doğru mu? Halen ölüm aylığı almakta olan dul eşlerin bu aylıkları aynı şekilde devam ettirilmektedir. Kanunla sigortalının dul eşine, çalışması, kendi çalışmalarından dolayı gelir veya aylık alması veya aylık alan çocuğunun bulunması halinde % 50 oranında aylık bağlanacağı öngörülmüş olup, bu durum kamu görevlilerinin dul eşleri için...
  2. Doğru eş seçme....

Doğru eş seçme....

doğru eş seçme doğru eş seçme video seçmek Zengin bir tüccarın 4 eşi vardı, her nedense tüccar 4.eşini çok seviyor ve ona ihtimam gösteriyordu. Bundan dolayı ona en güzel elbiseleri ve en güzel seyleri alip vermeye calısıyordu. 3.eşini de en az 4. kadar seviyordu, okadar güzeldi ki onunla guru duyar ve onun herkesin görmesini isterdi, ancak baska bir adamla kacar diye de heran endişe duyar ve...
  3. eşimle aramız düzeldiiiiii

eşimle aramız düzeldiiiiii

sevgili melişler ben bugün eşimle konuşltum yaptıklarını ve bana nasıl davranmasını istediğimi belirttim evliliğimizin iyi gitmesi elimden gelini yapmaya çalıştığımı ve tektaraflı olmadığını söyledim beni haklı buldu ve neden böyle davrandığını uzun uzun anlattı ikimizde bir karar aldık birbirimizi daha iyi anlayacağız bundan sonra ve oğlumuz içn ve biribirimizi sevdiğimiz için evliliğimiz...
  4. Bebeğin Eşi aşağıda olması

Bebeğin Eşi aşağıda olması

ARkadaşlarım 6 aylık hamileyim, bebeğin eşi ne demek doktor bana bebeğin eşi yukarı çıkar vs diyor. Bebeğin eşinin aşağıda olmasının anlamı nedir erken doğum tehlikesi mi var yani :S
  5. eşimle aramdaki bitmeyen sorunlar

eşimle aramdaki bitmeyen sorunlar

lütfen yardım edin boşanma noktasına geldim ve çaresizim,ölmeyi düşünüyorum.çarem yok

Sayfayı Paylaş