gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Eşleri Çoraplarını Sağa Sola Fırlatan Melekler Grubu

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Melekler esleriniz coraplarinin tersini cevirip cikariyo bide saga sola firlatiyosa hadi buraya.Birbirimize destek lazim ki bu huylarindan vazgecirelim.Hadi bakalim kolay gelsin. [​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    oy oyyy eşim oğlummm hepisi atıyo anajım cıngarr çıkarıp sorduğumda da suçu bir birlerinin üstüne atıyolar hahahaha kameraa taktırıcım eveee:hıh:

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ben zorda olsa öğrettim :D:D bi daha yaparsan eğer o corapları sana yedirirm dedim şimdi artık öyle bişi yapmıyo dedim ki getir ben bile cıkarırım ama atma şu lanet coraapları dedim:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    cemoşum iyi fikir valla bende eşime diyorum horlama uykumdan uyanıyorum diye dio horlamıyorum diyorum kameraya cekeyimde gör seni en iyisi kanıt ağızları kapanır hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wıışş lavişime bakk helee haşinn kadınn hahahaha yok anam benimkii öğrenemedii aha ardından oğluda geldi buu oyun bitmezzz bizim evde hahaha

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

ikiside ayni büyüklükte corapmi giyiyo kiz nasil karisiyo coraplar anlamadim???ya kocan minyon ya da oglanin ayaklar massallah yani hahaha

Eşleri Çoraplarını Sağa Sola Fırlatan Melekler Grubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

yalancı aşklarla avuttum her zaman kendimi kaç defa boş yere harcadım delice sevgimi inandım, aldandım, bir çapkına ben yandım zannettim uslandım bir zalime aldandım sağıma soluma bakamam ne kapıya ne cama çıkamam yine de onsuz yapamam ah deli sevgilim (2) (nakarat) kime ne sevdiysem verecek hesabım yok benim sevmek bir günahsa vallahi günahım çok benim inandım, bağalandım, bir zalime...
  2. Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola

Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola

içime atıp sana katlandım son hatan bu son yalanın yanı başımda mutlu uyandın son günün bu son sabahın bundan böle adımı bile anma ihanetin çıkmıştı falımda çoktan bitmeliymiş bu sevda bende bittim buraya kadarmış tamam bir sağa bir sola döneceksin bulamayıp yollara düşeceksin kahrolup hergece içeceksin bi köşede sızıp sürüneceksin
  3. Önüm, arkam, sağım, solum sehpa

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa Oturma odaları ve salonlarımızın vazgeçilmez tamamlayıcısı sehpalar, değişen tasarım anlayışı ile birlikte klasik yuvarlak ve kare hatlardan dışarı çıktı. Oturma odalarının şıklığını tamamlayan en önemli detaylardan biri olan sehpaların işlevi de tartışılamaz. Orta sehpalar, yan sehpalar, her evin olmazsa olmazı fiskoslar, zigonlar, TV sehpaları, konsollar,...
  4. Melekler grubu

Melekler grubu

arkadaşlar sizi çok seviyorum lütfen benimle arkadaş olun söz veriyorum sizi hiç üzmiycem alay etmiycem arkadaş oldugumuzda sizde beni hiç üzmeyin umarım bu dilegim gerçekleşir MELEKLER GURUBU SAYGILAR SUNAR DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİR GÖZLERİNİZDEN ÖPER MELEKLER GURUBU SİZİ ÇOK SEVİYOR
  5. Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri de ekleyin kızıma öğretecem bu çocukluk tekerlemeyi :)

Sayfayı Paylaş