gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

eşlerimizi düşünmeyelimmi yani..

Konu, 'Çöplük' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aay bu çok güselmiş yaaaa

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzel modellermıs canım elıne saglık

eşlerimizi düşünmeyelimmi yani.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yani

Gülben Ergen - Yani

Kimsenin kimse üzerinde ipoteği yok, özgürsün Ama bana bir gerekçe söyle, yerini bulsun düşündürsün Bir hatam mı, bir kusurum mu var? Ya da herhangi bir ihmalim? Bir iş karıştırıyorsun bence yok başka ihtimalin Yani hakkaten mi gidiyorsun? Kısmet bu kadar mı diyorsun? Yani bir de görüyorsun yani Yani anlayamadım ki Yine de sana kızamadım ki Sen böyle istiyorsun Yani, yani hiç acıman yok,...
  2. Emre Altuğ - Yani

Emre Altuğ - Yani

Geçtiğimiz yolları arıyor gözüm yine Sanırım şehir uzakta kalıyor Ellerimi uzatsam tutmak isterim günü Ama güneş her gece tepemde doğuyor Yani olmuyor, olmuyor istesem de Kimse gelmiyor, beklesem de Yani olmuyor, olmuyor istesem de Kimse gelmiyor Yaz kokusu duyardım kışın ortasında bile Uzun cümleler kurardım konuşurken Eski filmlerde kaldı böyle sözler deniyor Ama şimdi filmler...
  3. yani ile ilgili cümleler

yani ile ilgili cümleler

Yani ile ilgili cümlelere örnekler vermeniz mümkünmüdür teşekkürler.

Sayfayı Paylaş