gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Eşlerin Birbirinden Sakladığı Sırlar Olmalı mı?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Karı koca arasında sır olurmu olmalımıdır herşey kocaya anlatılırmı merak ettiğiniz merak etiğimiz herşey burada meleklerim... Eşler arasında sır olurmu meleklerim? :) Varsada ne tür sırlardır sizce?...

mesela arkadaşınızla bir konu konuştunuz ve arkadaşınızın evli bir adamla ilişkisi olduğunu öğrendiniz bunu eşinize söylermiydiniz yada eşinizin size söylemesini beklermiydiniz böyle bir olay karşısında.

ben söylemem eşime böyle bir durumu ama o kişiyle arkadaşlığımı bitiririm.Eşinizin sizden sakladığı sırları olduğunu düşünüyormusunuz geçmişine dair.Ben düşünmüyodum ama eşimin varmış gerçi o bu duruma kırılıcamı falan düşünmüş ama ki tahmin ediyorum şimdi içinizden kesin kadın meselesidir dediğinizi :)ama değil öylesine bir mahkemelik küçücük bir durummuş. gerçi bende öle sanmıştım ama dedekliflik :D:D yapmadımda değil.

Sizce eşler arasında saklanması gereken sırlar olurmu?

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    gecmis o kadar onemli degil ama birlikteyken bence sir olmamali. konu ne olursa olsun:D

Eşlerin Birbirinden Sakladığı Sırlar Olmalı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Sakladığı Sırlar

Erkeklerin Sakladığı Sırlar

Erkeklerin çok fazla sırrı yoktur. Olduğunda da gizlemeyi beceremezler çoğu zaman... Dilinin altında bir şeyler sakladığını hissediyorsanız hazırlıklı olun ki bombayı patlattığında ilişkiniz zarar görmesin... 1. Herpes'i varmış ve bu nedenle sizden uzak duruyormuş! Meğer aylardır çıkmanıza rağmen hâlâ "o aşama"ya gelemeyişinizin sebebi onun soğuk, aseksüel biri olması değil;...
  2. Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Kadınlar erkeklerden; ilgisinin azalmamasını, şefkat göstermesini, romantik olmasını, tatlı sözler söylemesini ve hayatında öncelikli olmayı ister. Erkeklerin ise kadınlardan beklediği davranışlar şunlar; Anlayışlı davranmak, futbol keyfine engel olmamak, özgürlüklerine fazla müdahale etmemek… Kadınlar ilginin kaybolmaması ister İlişkinin ilk birkaç ayından sonra, hissedilen tutku yerini...
  3. Eşler Birbirinin Gecesidir

Eşler Birbirinin Gecesidir

sıcaklık duası eşlerin birbirine duası Eş bazen babadan ve anneden daha yakındır. Öyle değil mi? Kişi eşine söylediği, fısıldadığı bazı sırlarını anne ve baba ile paylaşamayabilir. Kur'an-ı Kerim bu gerçeği çok manidar bir tanımla hayatımız katar. Ayet-i kerime, Karı ve koca birbirlerine örtüdürler der. Ayet şöyledir: Onlar (kadınlar) size örtüdürler, siz de onlara örtüsünüz! (Bakara 187)....
  4. Doğumda  eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

merhaba melekler.. ben bır anne adayı olmaya hazırlanıyorum.. tuhaf ama istegim dogum anında eşimin yanımda olması.. çok farklı bir an ve ortam.. ama bebeğimizin ilk dogdugu anı ğörmesini çok istiyorum... acaba siz istermisiniz.. ve nasıl olur.. düşünceleriniz nelerdir...
  5. Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Hamile mi Beren Saat Haberi Yakın zamanda aşkları başlayan Kenan Doğulu ve Beren Saat ikilisi evlilik hazırlıkları içindeler..Bizlerde merakla bekliyoruz ne zaman olacak bu muhteşem düğün....Peki ya bazı dedikodulara ne demeli acaba...Beren Saat Ve Kenan Doğulunun gizlediği bir sırlarımı var...İşte haberin detayları.... Beren Saat türk dizi tarihinini belkide en çok...

Sayfayı Paylaş