gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Eşleriniz en çok ne kızdırıyor:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Erkek arkadaşınızı ya da kocanızı sürekli kızdırıyor fakat bunun sebebini bir türlü anlamıyor musunuz? İşte size birkaç ipucu... • Arkadaşlarının yanında azarlıyor tonda konuşmanızdan hoşlanmazlar.

• Vitrinlere bakmanızdan bakmakla da kalmayıp almayacağınız şeyi denemenizden hoşlanmazlar.

• Onun yarattığı romantizme aynı dozda bir romantizm anlayışıyla cevap vermemenizden hoşlanmazlar.

• Sizi yemeğe çıkarttıklarında "Diyet yapıyorum" demenizden hoşlanmazlar. "Para gitti" diye düşünürler.

• Gündüz saatlerinde ağır makyaj yapmanızdan hoşlanmazlar.

• Chat yapmanızdan hoşlanmazlar. Aynı paranoyak erkek kimliği burada da devreye girer.

• Kahkaha atarken eliyle ağzını kapatan kızlardan hoşlanmazlar. Bir erkek için bir kadının ağız güzelliği önemlidir ama özgüven yüksekliği daha da önemlidir.

• Gerçekten de sadece arkadaşlarınız olan erkeklerden bile hoşlanmazlar.

• Gününüzün 10 saatini arkadaşlarınızla cepten mesajlaşarak geçirmenizden hoşlanmazlar. Dikkat edin yüklü bir fatura gelirse en çok alay eden onlar olacaktır.

Eşleriniz en çok ne kızdırıyor:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

kadınlar,erkekler,kadın erkek tartışmaları,kadınlar neler gizler,kadın neden yalan söyler,eşlerden gizlenenler, biz kadınları anlamak çok güçtür anımız anımızı tutmaz peki biz kadınlar eşlerimizden neler gizleriz hadi hep beraber öğrenelim meleklerim :D:D İşte farklı düşünüp farklı söyledikleri durumlar… 1. Kadınlar hemen hemen herşeyi, ayakkabı, etek, eczaneden ilaçları bile...
  2. Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz esinizin sevmediginiz huylari esinizin kotu huylari esinizde nelerden sikayetcisiniz konulari burada melekler Merhaba Melekler, Ozellikle evli olan meleklerimizi ilgilendirecek bir paylasimla karsinizdayim:) tabi bekar olan meleklerimizde bu konuyu okuyarak ilerde baslarina neler gelecegi konusunda fikir sahibi olabilirler hahaha Sevdik ve...
  3. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  4. Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

selam ben azerbaycanandan yaziyorum arkadaslar benim esim turk ben onu cook ama cok kiskanyorum ama o beni kiskanmiyor belkide bana oyle geliyor.ama ben ondan sordum beni niye kiskanmiyorsu didiki kim soylemis evden disari cikmadin icin kiskanmiyorum ama hepde evdeyim beni sevmiyor diye dusunuyorum
  5. Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Sevgili melekler, evlilik zor zanaat. Belki de tam anlamıyla tanımadığınız bir insanla sürekli aynı evi paylaşmak, birlikte yaşamak gerçekten zor iş. Ancak araya sevgi, aşk girince, bir de elektrikler tutmuşsa, evlilikler sorunsuzca gidiyor. Ama yine de taraflar bazı durumlarda çileden çıkabiliyor. Mesela siz, eşinizin en çok hangi hareketine sinir olursunuz ve neden ? :D:D

Sayfayı Paylaş