gebe
  1. fatmaaaa

fatmaaaa Forum Okuru

Esmerler için saç rengi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında fatmaaaa tarafından paylaşıldı.

esmerler için saç renkleri esmerler için saç rengi esmer ünlülerin renkleri 2011 esmerim saçımı hangi renge boyamalıyım iyi günler ben esmerim ve soluk bir ten rengine sahibim saçlarımı boyatmak istiyorum sizce hangi renge boyatmalıyım?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli misafirimiz koyu renkleri tercih edebilirisiniz mesela çikolata kahve, dore kestane gibi ben esmerle açık rengi pek yakıştıramıyorum. Bende bir esmer sayılırım ve saçlarım kuaförümün dediğine göre dore kestane . Sizin için bir kaç görselde ekliyorum. [​IMG]

Esmerler için saç rengi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

saç boyasının akmaması için saç boyası akmaması için kızıl boyanın kızıl saçın boyasının ne yapmalı Bilindiği gibi KIzıl saç rengi ve daha bir çok renk her yıkamada rengini atar.Buda bir çok kadının canını sıkar çünkü sık sık boyamak saçı zedeliyor ve malum yaz günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde ve önümüzdeki günlerde gerek deniz,gerekse her gün duş saç rengimizin daha kolay akmasını...
  2. Saçınızın Rengini Korumak İçin Yapılabilecekler

Saçınızın Rengini Korumak İçin Yapılabilecekler

Özellikle açık ten tonlardaki saçlar güneşe suya ve havaya karşı daha duyarlıdır ve iyi bir bakım olmadığı taktirde renklerinde solmalar ve saçta yıpranmalar olur.Yine kızıl tonları saçtan çok çabuk akan renklerden birisidir.Saçımızı boyattıktan sonra renk koruması için neler yapabiliriz işte civabı bayanlar:tik. Güneş tarafından yayılan UV ışınları, saç boyasındaki pigmentleri etkiliyor ve...
  3. Saçınızın rengini korumak için

Saçınızın rengini korumak için

Saçlarınızı boyadınız, ama ilk günlerde ki o parlak rengini yitirdi öyle mi? O halde siz Melek'lerimize, saç renginizin kalıcı olmasını sağlayacak ve rengini koruyacak çözümler sunalım :) Güneş tarafından yayılan UV ışınları, saç boyasındaki pigmentleri etkiliyor ve renklerinin zamanla solmasına neden oluyor. İşte bu nedenle koyu renk saçlar güneşin etkisiyle kızıllaşırken, sarı renk saçlar...
  4. Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :) Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor. Buğday...
  5. Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Bu konu; Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlar kadınların en çok önem verdiği yerlerinin başında geliyor. Saçlarımız bakımlı ve hoş durduruğunda kendimizi iyi hissederiz. Bu sebeple de temizlik başta olmak üzere bazı bakımlar uygular, arada bir rengiyle oynamak isteriz. Eğer siz de saç renginizden sıkılıp yenilik yapmayı...

Sayfayı Paylaş